فهرست اخبار فهرست اخبار

گنجینه شهدا در مدیریت خوزستان نصب شد

گنجینه شهدا شامل وسایل و اسنادی از دوران دفاع مقدس در مدیریت خوزستان نصب و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، گنجینه شهدا شامل وسایل و اسنادی از شهدا و دوران دفاع مقدس در ورودی مدیریت خوزستان نصب و راه‌اندازی شد.

مدیر شعب استان خوزستان در مراسم افتتاح این گنجینه، شهدا را گنجینه‌های واقعی در کشور دانست و گفت: آثار و برکات شهدا باید در همه اماکن نصب شود تا همه مردم به خصوص کارکنان دولت بدانند که باید قدردان این شهدای عزیز باشند و اهداف، سخنان، روحیه و مجاهدات آن‌ها را در فعالیت های روزانه نصب العین قرار دهند.

علی‌اصغر نادری، هشت سال دفاع مقدس را دورانی پرافتخار برای کشور دانست و عنوان کرد: این دوران، نهال انقلاب اسلامی را به درختی تنومند مبدل کرد چرا که در این ایام سخت، یاد گرفتیم روی پا خود بایستیم و با تمام توان و امکانات در برابر دشمن متجاوز مقاومت کنیم و در نهایت اثر این هشت سال جنگ تحمیلی خودکفایی در اغلب عرصه اقتصادی، تولیدی و علمی و قدرت یافتن انقلاب اسلامی در منطقه و جهان بود.

وی با تشکر از نصب این گنجینه ارزشمند در ورودی مدیریت خوزستان بیان کرد: باید آثار و برکات شهدای جنگ تحمیلی که از بهترین انسان‌های دوران خود بودند همه جا نصب تا بتوانیم از انفاس قدسی این عزیزان برای اثرگذاری بیشتر در امور و فعالیت های خود بهره‌مند شویم.

 

آخرین بروزرسانی 1398/8/14