فهرست اخبار فهرست اخبار

مشارکت مدیریت در ارایه خدمات به زایران اربعین

مدیریت شعب استان خوزستان همگام با سایر دستگاه‌ها و مردم استان به منظور تسهیل حضور زایران اربعین حسینی، اقدام به ارایه خدمات کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، حماسه اربعین حسینی امسال با استقبال بسیار مطلوب مردم  ایران مواجه شد و استان خوزستان به واسطه داشتن دو مرز رسمی شلمچه و چذابه برای عبور زایران اربعین، میزان خیل عظیم مشتاقان اهل‌بیت بود.

طبق اعلام منابع رسمی استانی، افزایش تعداد زایران در مرزهای استان به منظور شرکت در حماسه اربعین حسینی امسال نسبت به سال‌ها قبل بسیار چشمگیر بوده است به گونه‌ای که به گفته فرماندار خرمشهر، عبور زایران از مرز شلمچه امسال نسبت به سال قبل، رشدی چهار و نیم برابری داشته است.

به غیر از مرزهای رسمی چذابه در دشت آزادگان و شلمچه در خرمشهر، سایر شهرهای استان خوزستان هم محل عبور زایران اربعین حسینی برای حضور در این مرزها بوده است و بانک مسکن سعی کرد خدمات ارایه شده خود برای زایران اربعین حسینی را گسترش دهد.

افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا مبلغ پنج میلیون ریال در همه شهرهای استان خوزستان به منظور آسایش زایران و تسهیل خدمات مالی آنان از این طریق، یکی از اقدام‌های صورت گرفته در این خصوص بود که باعث افزایش رضایتمندی زایران شد.

استقرار دو دستگاه خودپرداز سیار در مرز بین‌المللی شلمچه یکی دیگر از فعالیت‌های بانک مسکن در خوزستان بود که باعث شد زایران اربعین حسینی و موکب داران برای مراودات مالی خود، آرامش بیشتری داشته باشند.

نصب و استقرار موکب اربعین حسینی در مسیر عبوری زایران در اهواز یکی دیگر از اقدام‌های مدیریت شعب استان خوزستان برای خدمت به زایران اربعین حسینی بود.

حضور کشیک همکاران در اغلب شعب استان به خصوص شعبی که مسیرهای اصلی تردد زایران حضور داشتند هم از دیگر فعالیت‌های بانک در مدت اخیر بوده است. شعب بانک در خرمشهر، سوسنگرد، هویزه، آبادان، شوش و اندیمشک و... به صورت کشیک در محل کار خود حضور داشتند و همکاران نظارت بسیار جدی بر نحوه فعالیت خودپردازها و سایر فعالیت‌های شعبه خود داشتند تا زایران بدون معطلی، خدمات بانکی خود را دریافت کنند.

در کنار این مسایل، بسیاری از همکاران مدیریت شعب خوزستان به صورت خودجوش در موکب‌های اربعین حسینی در مرز و در مسیر تردد زایران اربعین حضور داشتند و همگام با سایر مردم خوزستان از زایران حسینی پذیرایی می‌کردند و خدمات مختلفی به آنان ارایه می‌کردند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14