فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان خوزستان خبر داد»

۱۳۰ درصد اهداف صدور ضمانت‌نامه در مدیریت خوزستان محقق شد

مدیریت شعب استان خوزستان از تحقق ۱۳۰ درصدی اهداف صدور ضمانت‌نامه تا پایان مهرماه امسال در این مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی‌اصغر نادری با اشاره به اینکه توجه به خدمات کارمزد محور در این مدیریت به صورت جدی و برنامه‌ریزی‌شده در دستور کار همه کارکنان شعب و ستاد مدیریت قرار گرفته است، بیان کرد: اهمیت دادن به این خدمات که برای سازمان بسیار مهم هستند و مورد تاکید مدیران ارشد بانک نیز قرار دارند در مدت اخیر به خوبی در خوزستان مورد توجه قرار گرفته و دستاوردهای ارزشمندی هم به همراه داشته‌ است.

نادری ضمن تاکید بر اینکه یکی از خدمات کارمزد محور که در مدیریت خوزستان با تلاش ارزنده همکاران در شعب به خوبی پیگیری شد، صدور ضمانت نامه است، عنوان کرد: همکاران ما در شعب موفق شدند نه تنها اهداف صدور ضمانت‌نامه را محقق که فراتر از اهداف تعیین‌شده اقدام به صدور ضمانت‌نامه کنند.

وی تصریح کرد: این مدیریت تا پایان مهرماه امسال، ۱۳۰ درصد اهداف تعیین‌شده برای صدور ضمانت‌نامه را محقق کرده است که این امر نشان می‌دهد همکاران این استان صدور ضمانت‌نامه را در اولویت کاری خود قرار داده بودند.

مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به اینکه تاکنون از مجموع ۶۷ شعبه استان، ۵۲ شعبه موفق به صدور ضمانت‌نامه شده‌اند، گفت: در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ نیز همه شعب استان خوزستان موفق به صدور ضمانت‌نامه شده بودند که انتظار می رود این امر برای سال جاری نیز محقق شود.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14