فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور عضو هییت مدیره؛

مدیر جدید شعب استان خوزستان معارفه شد

مدیر جدید شعب استان خوزستان با حضور عضو هییت مدیره و برخی دیگر از مدیران ارشد بانک مسکن به صورت رسمی معارفه و مشغول به کار شد.

 مدیر جدید شعب استان خوزستان با حضور عضو هییت مدیره و برخی دیگر از مدیران ارشد بانک مسکن به صورت رسمی معارفه و مشغول به کار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان خوزستان، جعفر آقاملایی عضو هییت مدیره بانک در این مراسم با یادآوری رشادت های صورت گرفته در استان خوزستان در روزهای حماسه و ایثار بیان کرد: مردم این استان حق بزرگی گردن این کشور دارند و باید همه در راستای خدمت به مردم استان حرکت کنیم.
وی افزود: مدیرعامل محترم ضمن ابلاغ سلام خود به همه همکاران مدیریت خوزستان، در اولین فرصت قصد حضور در استان و دیدار با کارکنان و شعب تحت پوشش را دارند و این امر به زودی محقق می شود.
آقاملایی با بیان اینکه امسال سومین سال رکود در بخش مسکن را پشت سر می گذاریم، اظهار کرد: خوشبختانه بانک مسکن در خروج از این رکود، همواره پیشگام بوده و بسته های اخیر حساب ها و طرح های تدوین شده از سوی بانک مسکن در همین راستا است.
عضو هییت مدیره بانک ادامه داد: بانک مسکن در کنار فعالیت های خود، مسیولیت های اجتماعی نیز دارد که بی شک توجه خاصی به این مقوله شده است. همچنین باید شرایطی فراهم کرد که با رعایت بهداشت اعتباری، روند پرداخت تسهیلات بهبود یابد.
آقاملایی با بیان اینکه تک نرخی شدن تسهیلات مسکن یکم به عنوان یک دستاورد ملی در هفته دولت از سوی رییس جمهور اعلام شد و این افتخاری برای بانک مسکن است، گفت: قطعا این امر وظیفه ما را در قبال تامین مسکن اقشار مختلف مردم سنگین تر می کند.
عضو هییت مدیره تصریح کرد: علی اصغر نادری مدیر جدید استان خوزستان از نیروهای توانمند بانک مسکن به شمار می رود و خوزستان سومین استانی است که وی در آن به عنوان مدیر حضور خواهد یافت. قطعا هدف ارتقای سطح استان است به همین دلیل همکاران نهایت همکاری را با وی داشته باشند.

 

آخرین بروزرسانی 1395/11/4