فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور در برنامه زنده تلویزیونی؛

رییس حوزه جنوب فعالیت های بانک مسکن را تشریح کرد

رییس حوزه جنوب با حضور در صدا و سیمای مرکز آبادان، اقدام به تشریح آخرین فعالیت های بانک مسکن برای رونق فعالیت های صنعت ساختمان و تامین مسکن برای اقشار مختلف کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان، یاور عسکری به مناسبت هفته بانکداری با شرکت در برنامه «گزارش ویژه خبری» صدا و سیمای آبادان که به صورت زنده پخش شد، نسبت به تشریح حساب صندوق مسکن یکم و همچنین سیاست های اعتباری بانک مبتنی بر اصول اقتصاد مقاومتی پرداخت.
عسکری، اقدامات بانک طی چند سال اخیر در عرصه اقتصاد کشور را بی سابقه دانست و اظهار کرد: بخش مسکن و ساختمان که امروز بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی - توسعه ای کشور سکاندار اجرای سیاست های دولت در این بخش به شمار می رود از بخش های مولد و پیشران خروج اقتصاد از رکود تورمی است به همین دلیل سیاست های این بانک نیز متناسب با اقتصاد مقاومتی و در راستای حمایت از بخش تولید توسط مدیرعامل گرامی بانک تهیه و به کلیه شعب ابلاغ شده است.
رییس حوزه جنوب با اعلام آمادگی شعب بانک مسکن در آبادان برای ارایه تسهیلات بدون سپرده به فعالان بخش مسکن و انبوه سازان از آنان خواست که با مراجعه به شعب بانک نسبت به تشکیل پرونده پروژه های در حال ساخت و تامین مالی آن اقدام کنند.
عسکری با اشاره به سابقه فعالیت بانک مسکن اظهار کرد: امروز بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی کشور، در کنار دولت و مردم، انواع خدمات تامین مالی مورد نیاز را در کمترین زمان و بهترین شکل خود به مردم شریف آبادان ارایه می کند.
رییس حوزه جنوب با اشاره به تعداد واحدهای تامین مالی شده در بخش مسکن مهر از کلیه سازندگان این واحدها خواست که برای تعیین تکلیف تسهیلات خود و فروش اقساطی آن به شعب بانک مسکن مراجعه کنند.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4