فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب استان خوزستان:

شرکت اندیشه گستر البرز بازوی کارآمد بانک مسکن است

مدیر شعب استان خوزستان از نیروهای فعال در شرکت اندیشه گستر البرز استان به عنوان بازوان کارآمد مدیریت یاد کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان خوزستان به همراه مسیولان مدیریت استان با حضور در محل شرکت اندیشه گستر البرز در اهواز و برگزاری نشستی در این زمینه به بررسی راه های گسترش تعامل و همکاری پرداخت.
شفیعی در این نشست با بیان اینکه نیروهای فعال در شرکت اندیشه گستر البرز با انجام شرح وظایفی که برای آنها تعریف شده است، بازوان قدرتمند این مدیریت در راستای تسریع در روند خانه دار کردن مردم به شمار می روند، بیان کرد: این مدیرت آمده همه گونه همکاری برای ارتقای سطح همکاری های دو جانبه دارد تا با این کار بتوانیم روند خدمات رسانی به مشتریان که سرمایه های اصلی بانک مسکن هستند را ارتقا دهیم.
وی افزود: فعالیت هایی که در شرکت اندیشه گستر البرز صورت می گیرد بسیار مهم و تخصصی است به همین دلیل لازم است کارکنان فعال در این شرکت به صورت روزانه دانش خود را به روز کنند و از آخرین بخشنامه های صادر شده در این زمینه مطلع شوند.
مدیر شعب استان خوزستان عنوان کرد: از ارزیابان این شرکت انتظار می رود با دقت بسیار بالا فعالیت ها و وظایف محوله را انجام دهند زیرا نفس کار آنها دقت نظر و حساسیت است.
شفیعی بیان کرد: برای تداوم روند مثبت همکاری و شناخت نقاط ضعف و قوت لازم است جلساتی بین مدیریت استان و شرکت اندیشه گستر البرز خوزستان به صورت ماهانه برگزار شود تا تعاملات فی مابین افزایش یابد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5