فهرست اخبار فهرست اخبار

رییس اداره کل ساختمان:

عملکرد مدیریت خوزستان در بازسازی شعب قابل تقدیر است

رییس اداره کل ساختمان گفت: موفقیت مدیریت شعب خوزستان در بازسازی مطلوب و مناسب شعب این استان الگویی مناسب برای سایر مدیریت های بانک مسکن است.
fه گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، داوود محمدی در سفر به استان خوزستان و نشست با مدیر و مسیولان ارشد مدیریت این استان با تمجید از فعالیت های مناسب این مدیریت در حوزه نگهداری ساختمان ها و بازسازی شعب اظهار کرد: خوشبختانه شعب بانک مسکن در خوزستان به خوبی بازسازی شده اند و این امر نشان از دقت نظر و توجه خاص مدیران استان به مقوله ارتقای جایگاه بانک در مقایسه با سایر بانکها دارد.
وی افزود: عملکرد خوزستان در بازسازی شعب، فضایی مناسب در این استان به منظور تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری ایجاد کرده است به همین دلیل عقیده داریم که وضعیت مناسب بازسازی و نوسازی شعب در خوزستان می تواند الگویی مناسب برای سایر مدیریت های بانک مسکن باشد.
محمدی همچنین با اشاره به بهره برداری از ساختمان جدید مدیریت خوزستان در آینده ای نزدیک، بیان کرد: در این سفر مقرر شد مشکلات و نواقص موجود در این ساختمان ظرف مدت کوتاهی شناسایی و از سوی شرکت سازنده، اداره کل ساختمان و مدیریت استان مرتفع شود.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان نیز در این نشست به بازسازی اساسی 60 شعبه بانک مسکن در استان خوزستان در سال های اخیر اشاره و بیان کرد: در این مدت تلاش فراوانی برای افزایش سطح خدمات رسانی به مشتریان در مدیریت استان صورت گرفته که یکی از نمونه های آن، بازسازی شعب به گونه ای که رضایت و آرامش مشتریان بانک را به همراه داشته باشد، بوده است.
وی افزود: مدیریت استان در مقایسه با سایر مدیریت های بانک مسکن، بیشترین حجم اعتبارات بازسازی شعب را دریافت کرده و این کار صرفا برای تکریم مشتریان و بهبود محیط کاری همکاران است.
شفیعی بیان کرد: این کار علاوه بر تکریم ارباب رجوع و مشتریان، قدرت رقابتی بانک در مقایسه با سایر بانک ها در استان خوزستان را نیز افزایش داده است زیرا مشتریان با حضور در شعب نوسازی و بازسازی شده احساس آرامش می کنند.
مدیر شعب استان خوزستان با تقدیر از حمایت های همیشگی اداره کل ساختمان، سعه صدر همکاران شعب و مشتریان، تلاش و پیگری های معاون اجرایی مدیریت استان و مهندس ایمان شایسته برای موفقیت آمیز بودن بازسازی شعب استان، بر تداوم تلاش های این مدیریت به منظور ارتقای جایگاه رقابتی بانک با انجام برخی اقدامات مشابه تاکید کرد.
رییس اداره کل ساختمان و هییت همراه در سفر به استان خوزستان از ساختمان جدید الاحداث و در آستانه افتتاح مدیریت خوزستان، برخی شعب و برخی مهمانسراهای استان دیدن کردند و از نزدیک در جریان روند اجرایی فعالیت های مدیریت خوزستان قرار گرفتند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5