فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور کارشناس بازاریابی مدیریت خوزستان

مشارکت مدیریت خوزستان در همایش پرستاران استان خوزستان

مدیریت خوزستان با حضور در همایش پرستاران استان اقدام به معرفی خدمات و محصولات جدید بانک مسکن کرد که مورد استقبال شرکت کنندگان در این مراسم قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، در این همایش که با حضور پرستاران عضو نظام پرستاری در اهواز برگزار شد، کارشناس بازاریابی مدیریت با حضور در آن اقدام به معرفی محصولات و خدمات بانک مسکن برای شرکت کنندگان کرد که مورد استقبال قرار گرفت.
کارشناس بازاریابی مدیریت خوزستان در این همایش ضمن ابراز خرسندی از اینکه به عنوان نماینده بانک مسکن در جمع پرستاران سختکوش و پرتلاش استان حضور دارد، بیان کرد: بانک مسکن در مدت اخیر سطح خدمات و حساب های خود را به آحاد جامعه گسترش داده و راه های مناسبی برای خانه دار کردن ایجاد کرده است.
علی امیدی با اشاره به کارایی بالای حساب صندوق پس انداز مسکن یکم، بیان کرد: زوجین با افتتاح این حساب پس از گذشت دوره سپرده گذاری در اهواز می توانند از یک میلیارد و200 میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن با نرخ سود 11 درصد و دوره بازپرداخت 12 ساله بهره مند شوند و همزمان از 10 میلیون ریال تسهیلات جعاله (تعمیر مسکن) نیز استفاده کنند. همچنین زوجین در صورت نداشتن سپرده لازم این امکان را دارند که با خرید اوراق گواهی حق تقدم مسکن در اهواز از 800 میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن همراه با 10 میلیون ریال تسهیلات جعاله (تعمیر مسکن) بهره مند شوند.
وی همچنین ضمن تشریح انواع سپرده های ممتاز بانک مسکن، اظهار کرد: این سپرده ها به نحوی طراحی شده اند که علاوه بر سود روز شمار، امتیاز تسهیلات مسکن تحت عنوان «اوراق گواهی حق تقدم مسکن» نیز دارد و در انواع مختلف این حساب ها بازدهی نهایی ممکن است بیش از 20 درصد باشد که پرستاران گرامی با تعیین این حساب به عنوان حساب حقوقی خود می توانند از مزایای سود و اوراق تسهیلات آن بهره مند شوند.
در این مراسم یک فقره حساب جوانان یا حساب ممتاز به انتخاب خود پرستاران به تمام شرکت کنندگان با تامین مبلغ اولیه از طرف بانک مسکن اهدا شد. همچنین بسته های تبلیغاتی نیز از طرف مدیریت استان بین شرکت کنندگان در همایش توزیع شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5