فهرست اخبار فهرست اخبار

به منظور تحقق اهداف

میثاق روسای شعب خوزستان برای تحقق اهداف

روسای شعب مدیریت خوزستان میثاق بستند که با تلاش و جدیت بیشتر اهداف مورد نظر و تعیین شده را در مدت زمان مقرر محقق کنند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، همایش روسای شعب استان خوزستان در حالی برگزار شد که مسیولان شعب میثاق بستند که برای تحقق اهداف خواسته شده در مدت زمان مقرر تلاش کنند.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان خوزستان در این مراسم با بیان اینکه از مسیولان شعب انتظار می رود تا پایان سال برنامه ای زمان بندی شده برای تحقق اهداف مورد نظر داشته باشند، بیان کرد: تحقق اهداف باید سرلوحه فعالیت ها و برنامه ریزی های مسیولان شعب باشد و ستاد مدیریت نیز در کنار شعب باید بستر ساز تحقق اهداف باشد.
شفیعی بیان کرد: مسیول شعبه باید به صورت هفتگی میزان تحقق اهداف را رصد کند و نسبت به رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت تلاش کند. در این راه انتظار می رود رییس هر شعبه استفاده بهینه و مناسبی از نیروهای موجود در شعبه را برای رسیدن به موارد تعیین شده در دستور کار قرار دهد و لازم است در این خصوص وقت گذاری بیشتری صورت بگیرد. البته همین زحمت کشیدن و وقت گذاری نیروها باید هدفمند باشد در غیراینصورت با وجود تلاش های صورت گرفته نیز به اهداف خود نخواهید رسید.
وی با بیان اینکه شناسایی صنوف مرتبط با بخش مسکن و ترغیب آنها به انتقال منابع به شعب بسیار مهم و اثر بخش است، بیان کرد: تمام روسای شعب باید صنوف مرتبط با بانک مسکن به خصوص انبوه سازان، بنگاه های املاک و مصالح ساختمانی فروشان پیرامون خود را شناسایی و مذکرات لازم و معرفی خدمات و محصولات جدید را داشته باشند.
مدیر شعب استان خوزستان تاکید کرد: باید بازاریابی منابع را در کنار بازاریابی مصارف جدی قلمداد کنیم و باید از بازاریابی مصارف نیز در راستای جذب منابع و وفادارسازی مشتریان خود استفاده لازم را ببریم.
شفیعی همچنین بیان کرد: خوشبختانه امکانات سخت افزاری برای همه شعب مهیا شده است و بستر لازم برای مشتری مداری و ارایه امکانات با بهترین کیفیت برای مشتریان فراهم شده است به همین دلیل انتظار می رود روسای شعب از این مزیت رقابتی مناسب به خوبی استفاده کنند.
همچنین معاونان مدیریت خوزستان نیز در این همایش در سخنانی جداگانه ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته همه شعب از ابتدای سال تاکنون و تقدیر از شعبی که در بخش های مختلف موفق به تحقق اهداف خود شده اند؛ خواستار تلاش و جدیت بیشتر شعبی شدند که برخی از اهداف مورد نظر و تعیین شده را محقق نکرده اند.
در ابتدای این مراسم، فیلم بیانات مدیرعامل محترم بانک در جلسه ویدیو کنفرانس مجمع ارزیابی عملکرد سه ماهه نخست مدیریت ها برای شرکت کنندگان پخش شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5