فهرست اخبار فهرست اخبار

در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

کارگروه مشترک راه و شهرسازی و مدیریت خوزستان تشکیل شد

کارگروه مشترک مدیریت شعب خوزستان و اداره کل راه و شهرسازی استان به منظور هم افزایی و حل مشکلات فی مابین تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان در نشست مشترک مدیران ارشد این اداره کل با مدیر و مسیولان مدیریت شعب استان با تقدیر از تلاش های کارکنان این مدیریت در خدمات رسانی مناسب به مردم استان به خصوص در بخش مسکن مهر که بار اصلی آن در استان به دوش بانک مسکن بود، بیان کرد: وزیر محترم راه و شهرسازی استان اصرار دارد که طرح های مسکن مهر امسال تعیین تکلیف شوند به همین دلیل باید به زودی گزارشی در این خصوص تقدیم وزیر کنیم.
رحمانی بیان کرد: برای حل مشکلاتی که اکنون سر راه مسکن مهر در خوزستان قرار دارد باید یک کارگروه از اداره کل راه و شهرسازی و مدیریت شعب استان خوزستان تشکیل شود و جلساتی هفتگی با حضور مسیولان مربوط به برگزار و نتیجه کار به مدیران دو دستگاه منتقل شود تا برخی گره های موجود در کار در مرکز پیگیری شود.
وی تاکید کرد: انصافا کارکنان بانک مسکن برای پیشبرد اهداف مسکن مهر از جان مایه گذاشتند و اگر تلاش آنان نبود شاید پیشرفتی که امروز در خوزستان حاص شده، میسر نمی شد.
همچنین عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست اظهار کرد: طرح مسکن مهر انرژی فراوانی را از بانک مسکن گرفت ولی کارکنان این بانک با تلاشی مضاعف و شبانه روزی موفق شدند این طرح را در استان به ثمر برسانند.
وی افزود: متاسفانه در مدت اخیر برخی دستگاه های که در زمانی از متولیان اصلی مسکن مهر در کشور بودند، اکنون ما را در بسیاری از موارد مربوط به این طرح تنها گذاشته اند که تداوم این امر چندان مناسب نیست.
شفیعی بیان کرد: اگر همکاری سایر دستگاه های مرتبط با این کار با مدیریت خوزستان بیشتری شود، قطعا آمار عملکرد ما در این زمینه بیشتر می شود.
مدیر شعب استان خوزستان همچنین از مدیرکل راه و شهرسازی خواست که همه پیمانکاران طرف قرارداد با این اداره کل ملزم به انتقال همه حساب های خود به مدیریت شعب استان شوند تا بتوانیم خدمات بیشتری به مردم ارایه دهیم.
در این جلسه همچنین مقرر از پس تمامی پیمانکاران به منظور شرکت در مناقصه های اداره کل راه و شهرسازی باید ضمانتنامه خود را از بانک مسکن تامین کنند و این موضوع باید در متن مناقصه قید شود. همچنین مقرر شد تابلوهای «خوش آمدگویی» مدیریت شعب استان خوزستان به مسافران در ورودی و خروجی شهرهای استان از سوی معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی نصب شود.
همچنین انتقال حساب های پروژه مسکن مهر نفت اهواز به شعبه مرکزی اهواز نیز به تایید اداره کل راه و شهرسازی رسید و قرار شد نسبت این امر اقدام فوری صورت گیرد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5