فهرست اخبار فهرست اخبار

به پاس تلاش های چشمگیر مدیر استان

تقدیر از مدیر شعب خوزستان در شورای حمل و نقل و شهرسازی استان

در شورای حمل و نقل و شهرسازی استان خوزستان از مدیر شعب استان به دلیل تعامل سازنده ای که با این شورا دارد، تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان خوزستان، منوچهر رحمانی رییس شورای حمل و نقل و شهرسازی استان خوزستان در این مراسم با بیان اینکه خوشبختانه مدیریت شعب استان تعامل مثبت و سازنده ای در پیشبرد اهداف این شورا داشته است، عنوان کرد: تعامل مثبت اعضای این شورا بی شک در نهایت به سود مردم خوزستان خواهد بود.
رحمانی افزود: محور موفقیت طرح مسکن مهر در استان خوزستان بی شک، بانک مسکن است و این امر در سایه تعامل سازنده و بی نظیر مدیریت شعب استان و با دستگاه های مرتبط با این طرح به دست آمده است.
وی تصریح کرد: فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در این استان در شعب بانک مسکن از مرز 60 هزار واحد گذشته است که این آمار به تنهایی برابر با عملکرد 15 استان کشور است. این امر نشان می دهد کارکنان بانک مسکن تلاشی بی نظیر و شبانه روزی را برای رسیدن به این آمار شاخص از خود نشان داده اند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان عنوان کرد: مدیریت شعب بانک مسکن خوزستان برای پرداخت تسهیلات بافت فرسوده نیز اعلام آمادگی کرده است که این امر توانمندی بالایی شعب این بانک در استان را نشان می دهد به همین دلیل ما قصد داریم بستری فراهم کنیم که از این امتیاز ویژه بهره برداری بهتر و بیشتری داشته باشیم.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5