فهرست اخبار فهرست اخبار

با کسب رتبه نخست در بین مدیریت های کشور برای دو سال متوالی

60 هزار واحد مسکن مهر در مدیریت خوزستان فروش اقساطی شد

مدیریت خوزستان با تحقق 103 درصد هدف تعیین شده در بخش «فروش اقساطی مسکن مهر» توانست برای دومین سال متوالی رتبه نخست در بین مدیریت های کل کشور را به خود اختصاص دهد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با اشاره به برنامه ریزی مناسب صورت گرفته برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در این استان اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون تعداد واحدهای فروش اقساطی شده در استان از مرز 60 هزار واحد گذشت.
وی افزود: در میان این 60 هزار واحد فروش اقساطی شده، 42 هزار واحد مربوط به مسکن مهر، سه هزار و 400 واحد مربوط به بافت فرسودهو 14 هزار و 600 واحد مربوط به مسکن روستایی هستند.
شفیعی بیان کرد: این مدیریت به غیر از اینکه در سال 1394 رتبه نخست تحقق اهداف فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در بین مدیریت های کل کشور را به دست آورد، در سال گذشته نیز چنین جایگاهی را به دست آورد.
مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به مشکلات و موانع متعدد در مسیر اجرای پروژه های مسکن مهر سراسر استان به خصوص در شهرهای جدید رامین و شیرین شهر و وجود شرایط جوی بسیار نامناسب اضافه کرد: اغلب شعب این مدیریت عملکرد مناسبی در فروش اقساطی مسکن مهر داشته اند ولی شعب مرکزی اهواز، مرکزی ماهشهر و مرکزی دزفول بهترین عملکرد را در بین سایر شعب داشته اند.
شفیعی بیان کرد: همچنین برنامه ریزی صورت گرفته در مدیریت استان به گونه ای بود که در سال 1394 در بخش فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر، این مدیریت موفق شد 103 درصد هدف تعیین شده را محقق کند.
مدیر شعب استان خوزستان اظهار کرد: امسال نیز چشم اندازی برای این کار ترسیم شده تا بتوانیم هدف تعیین شده از سوی شعب و کارکنان آنها محقق شود و گامی در راستای تحقق اهداف مورد نظر مدیران ارشد بانک برداریم.
شفیعی عنوان کرد: افزایش تعداد واحدهای مسکن مهر فروش اقساطی شده برای ما بسیار مهم است و این کار در سال جاری با جدیت ادامه می یابد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18