فهرست اخبار فهرست اخبار

معاون سیاسی استاندار خوزستان:

بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های دولت در بخش مسکن دارد

معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های اعتباری دولت در بخش مسکن دارد و در این مدت به خوبی از عهده کارکرد خود برآمده است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، فرج الله خبیر در نشستی با مدیران مدیریت خوزستان با بیان اینکه بانک مسکن در مدت اخیر با ارایه حساب های متنوع و متناسب با همه درآمدها، تاثیر مثبتی در اقتصاد مسکن داشته است، بیان کرد: انتظار از بانک مسکن همین است و این بانک باید بتواند روش های متفاوتی را برای خانه دار کردن مردم پیاده سازی کند.
وی افزود: واقعیت این است که سیاست های اعتباری دولت در بخش مسکن باید توسط بانک مسکن پیاده شود و این بانک در سال های اخیر نشان داده که به خوبی دیدگاه های دولت را بدون ایجاد چالش در بازار، پیاده سازی می کند.
خبیر بیان کرد: بدون شک بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های دولت در بخش مسکن داشته و این وظیفه باید بیش از پیش تقویت شود چرا که این بانک شایستگی خود را در این مدت نشان داده است.
همچنین مدیر شعب استان خوزستان نیز با بیان اینکه در سال 94 بانک مسکن با ارایه حساب های متنوع توانست تا حدودی نیازهای اقشار مختلف برای خانه دار شدن را تامین کند، بیان کرد: بی شک چنین سیاست هایی برای سال جدید نیز ادامه خواهد یافت تا بتوانیم نیازهای مردم برای دریافت تسهیلات مسکن را پوشش دهیم.
عباسعلی شفیعی افزود: در سال گذشته کارکنان این مدیریت به خوبی تسهیلات مربوط به مسکن مهر را پرداخت کردند و این امر با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جازی نیز ادامه پیدا می کند تا این طرح به سرانجام مطلوبی برسد.
وی ادامه داد: همچنین این بانک توانایی پوشش کامل تسهیلات مربوط بافت فرسوده را دارد ولی در این بین انتظار همکاری بیشتری از سوی استانداری خوزستان و برخی دستگاه های مرتبط با این طرح را داریم.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18