فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خوزستان در مراسم روز خبرنگار

روابط عمومی نقش اساسی در شناساندن خدمات و محصولات جدید بانک داشته است

مراسم روز خبرنگار با حضور عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ، معاون اداری پشتیبانی مدیریت و رییس شعبه مرکزی اهواز با تجلیل از کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی مدیریت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، مدیر شعب این استان طی سخنانی به مناسبت روز خبرنگار و نقش روابط عمومی در عرصه های مختلف خبری و تبلیغات اظهار کرد:
نقش اساسی روابط عمومی در معرفی محصول و خدمات جدید بانک بر کسی پوشیده نیست. بعنوان نمونه شناساندن حساب صندوق پس انداز مسکن یکم که در سطح کشور بخوبی اطلاع رسانی شده است ناشی از کارکرد خوب و مثبت روابط عمومی بانک در این زمینه است.
در مدیریت خوزستان نیز فرآیند معرفی این خدمت ، شناسایی بازار هدف و استفاده از شیوه های متنوع اطلاع رسانی درخصوص این حساب بخوبی انجام شده است.
در هر صورت گوناگونی شیوه های اطلاع رسانی تاثیر بسزایی در شناساندن بهتر محصول و تسریع در دریافت و گرفتن پیام دارد.
وی افزود:
عنصر نوآوری و ابتکار در عرصه روابط عمومی پیام را جذاب و مخاطب را علاقمند به شنیدن و خواندن می کند.
نوآوری در شیوه های اطلاع رسانی ، چهره محصول را زیبا و مخاطبین طرح را به سوی خدمت مورد نظر متمایل و علاقمند خواهد کرد.
مدیر شعب استان با اشاره به اقدامات و فعالیت های مؤثر صورت پذیرفته بوسیله روابط عمومی و بازاریابی مدیریت طی سال های گذشته گفت: افزایش چشمگیر تولید خبر ، تنوع در ابزار های اطلاع رسانی ، ارتباط مؤثر با رسانه های محلی ، ارتباط با نهاد ها ، ادارات ، سازمان ها بویژه ادارات و سازمان های ویژه بخش مسکن استان بمنظور تحقق اهداف بانک ، پویایی در فرآیند اطلاع رسانی محصولات و خدمات جدید بانک به مشتریان و مراجعین ، به روز رسانی پورتال استانی و تنوع عملکرد آن از نظر گوناگونی اخبار ، پیوند ها ، مناسبت ها و معرفی خدمات جدید بانک به مراجعین پورتال از مهمترین اقداماتی است که تاکنون در بخش روابط عمومی و بازاریابی مدیریت انجام شده است.
وی افزود:
هماهنگی کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی یکی از نقاط برجسته و از مزیت های مدیریت استان در پشتیبانی از برنامه های بانک طی چند سال گذشته بوده است . هر دو همکار با مشورت و همفکری در دو حوزه تبلیغات و بازاریابی تاکنون توانسته اند کمک فراوانی به رساندن پیام و شناساندن محصول و خدمت جدید بانک به مردم بنمایند.
گفتنی است مدیر شعب استان با اهدا لوح تقدیر و هدایا به آقایان منصور قنواتی ، علی امیدی و امین تقوی از تلاش و کوشش آنان بمناسبت روز خبرنگار تجلیل بعمل آورد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20