فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیر شعب خوزستان اعلام کرد

حوزه های ناظر در ارتقا عملکرد مدیریت های شعب نقش سازنده ای دارند

گردهمایی رؤسای شعب حوزه ناظر جنوب استان با حضور مدیر شعب در شهر آبادان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب خوزستان عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن حضور در این نشست بر اهمیت جایگاه حوزه های ناظر تاکید و اظهار داشت حوزه های ناظر نقش سازنده ای در ارتقا عملکرد مدیریت های شعب دارند. وی با اشاره به عملکرد یکساله حوزه ناظر جنوب عنوان داشت در طی این مدت یکسال اقدامات خوبی در سطح شعب حوزه صورت گرفته است و این روند می بایست در طی سال جاری با جدیت بیشتری تداوم یابد. وی بهبود و ارتقا شاخص های عملیاتی شعب را در سال جاری خواستار شد و با تاکید بر الویت بانک در جذب منابع ارزان قیمت ، افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم ، وصول مطالبات معوق از همه رؤسای شعبه حوزه خواست که براساس اهداف ابلاغی حداکثر تلاش خود را جهت دستیابی به این اهداف بکار گیرند.
مدیر شعب استان با اشاره به بازسازی و تجهیز 5 شعبه از شعب حوزه های ناظر انجام این اقدامات را گامی جهت توانمند سازی شعب به منظور ارایه خدمات مطلوب به مشتریان دانست و تاکید کرد در سال جاری نیز تعدادی از شعب حوزه که نیاز به بازسازی دارند عملیات آن شروع خواهد شد. شفیعی برنامه ریزی و حرکت صحیح در مسیر اهداف ابلاغی را از جمله وظایف رؤسای شعب عنوان داشت و از همه آنان خواست که برای هر روز کاری خود برنامه داشته باشند و این مهم را نیز به تمامی کارکنان شعب انتقال دهند.
گفتنی است عسکری رییس حوزه ناظر جنوب در ابتدای نشست ضمن ارایه گزارشی از عملکرد یکساله حوزه ناظر جنوب از حضور مدیر شعب استان در نشست رؤسای حوزه ناظر و همچنین حمایت ها و رهنمود های سازنده مدیریت تقدیر و قدردانی نمود.
در پایان این نشست تمامی رؤسای شعب حوزه ناظر جنوب به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود جهت دستیابی به اهداف ابلاغی بانک پرداختند همچنین به شعب برتر در زمینه های جذب منابع ارزان قیمت ، وصول مطالبات ، افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم جوایزی از طرف مدیر شعب استان تقدیم گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20