فهرست اخبار فهرست اخبار

معرفی شعب برتر

معرفی شعب برتر مدیریت خوزستان در عملکرد بانکداری الکترونیک

براساس گزارش اداره خدمات نوین بانک عملکرد مطلوب و برتر شعب مدیریت خوزستان در بخش های مختلف بانکداری الکترونیک طی خرداد ماه سال جاری اعلام شد .
به گزارش روابط عمومی این مدیریت، در بخش پایانه وب کیوسک، شعب رامهرمز، مرکزی اندیمشک، بهبهان، دزفول، آبادان، ایذه ، اهواز و مرکزی بندر ماهشهر به ترتیب با تعداد تراکنش1407 مورد تا 1067 عملکرد خوب و قابل قبولی در امر آموزش و هدایت مشتریان به سمت استفاده از خدمات وب کیوسک درون شعبه داشته اند.
با تشویق و راهنمایی مراجعین شعبه برای استفاده از خدمات وب کیوسک ، علاوه بر آشنایی مشتریان با این محصول و تسهیل امور بانکی آنان ، شعبه نیز از آثار مثبت آن که کاهش حجم مراجعات است بهره مند می شود.
در بخش درصد کارت‌خوان‌های غیر فعال شعب امام اهواز ، کوی ملت ، پردیس، هاشمیه و شهید وهابی اهواز با کمترین درصد کارت‌خوان‌های غیرفعال بهترین عملکرد را نسبت به سایر شعب مدیریت داشته اند.
در بخشpos و درگاه های فروشگاهی سه شعبه طالقانی اهواز، امیر کبیر آبادان و جوادالایمه اهواز با میانگین مبلغ تراکنش بیش از 300 میلیون ریال در طول یک ماه یعنی خرداد ماه سال جاری از بقیه شعب مدیریت بهتر عمل کرده اند.
همچنین در بخش سرویس‌های مجازی ، شعبه فروردین اهواز در دو مولفه تعداد مشتریان مجازی و درصد استفاده‌کنندگان از این خدمات رتبه نخست را طی خرداد ماه سال جاری به دست آورده است.
دو شعبه شهید وهابی و پردیس اهواز به همراه شعبه بلوار طیب آبادان نیز رتبه های بعدی را کسب کرده اند.
گفتنی است 5 شعبه مرکزی اهواز ، دزفول ، آبادان ، ایذه و بندر ماهشهر دارای بیشترین تعداد مشتریان متمرکز و مجازی هستند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20