فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور در دفتر مدیر شعب خوزستان صورت گرفت

تقدیر نماینده خرمشهر از عملکرد بانک مسکن

عبدالله سامری نماینده خرمشهر در مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی مشکلات پروژه های مسکن مهر این شهرستان در محل دفتر مدیر شعب خوزستان حضور یافت و در نشستی با حضور مدیر استان و مسیولین اعتباری مدیریت ضمن پیگیری طرح های در حال اتمام از عملکرد مدیریت خوزستان در این خصوص تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت، وی طی سخنانی در این نشست اظهار کرد:
مردم از بانک مسکن راضی هستند زیرا انصافاً این بانک به مردم بویژه اقشار متوسط و گروه های نیازمند جامعه کمک کرده است . تزریق منابع مالی به پروژه های مسکن مهر در سطح کشور ، کمک به نوسازی و بهسازی منازل روستایی ، تغیر چهره بافت فرسوده شهرها و پرداخت هزاران مورد تسهیلات خرید و ساخت مسکن به مردم بهترین گواه بر عملکرد مطلوب بانک مردمی مسکن است.
وی افزود:
آمار تسهیلات پرداختی این بانک در سطح کشور و در استان خوزستان نشان می دهد این بانک بیش از منابع جذب شده ، تسهیلات در اختیار مردم و صاحبان کسب و کار قرار داده است. پرداخت تسهیلات بر اساس همین روند در شهرهای خرمشهر و آبادان نیز بخوبی مشهود است.
وی با اشاره به رضایت مردم خرمشهر از پشتیبانی بانک مسکن در پروژه های مسکن مهر تصریح کرد:
اغلب دوستان و همشهریان خرمشهری که کم و بیش با آنها در ارتباط هستیم از عملکرد بانک در همکاری با مردم و کمک به روند تکمیل واحدهای مسکن مهر اعلام رضایت می کنند.
طی بازدیدها و پیگیری های صورت گرفته توسط اینجانب مشخص شده بانک در این شهر برای اتمام پروژه ها و پرداخت تسهیلات در چارچوب ضوابط از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان نیز در این نشست طی سخنانی گفت:
نسبت مانده تسهیلات به مانده منابع بانک مسکن در استان خوزستان ضریب 253 برابر را تا پایان خردادماه سال جاری نشان می دهد. این نسبت گویای تلاش و همکاری کارکنان بانک برای کمک به تکمیل و به سامان رساندن طرح های اشتغال زا بویژه پروژه های نیمه تمام مسکن مهر در سطح استان است.
وی افزود:
همه سعی مدیران عالی بانک بویژه مدیر عامل محترم این است که تسهیلات تزریق شده به پروژه ها هر چه سریعتر به نتیجه رسیده و در مرحله فروش اقساطی با دریافت اقساط از گیرندگان تسهیلات بتوانیم سایر پروژ ه ها را نیز پشتیبانی مالی کنیم.
گفتنی است مدیر شعب استان در این نشست از نماینده خرمشهر خواست با همکاری ادارات و سازمان های ذیربط بویژه فرمانداری ویژه خرمشهر در خصوص تکمیل پروژه ها و فرآیند فروش اقساطی تسهیلات پرداختی حداکثر همکاری لازم را بعمل آورند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20