فهرست اخبار فهرست اخبار

بمنظور بررسی مشکلات طرح های مسکن مهر صورت گرفت

صبحانه مشترک کاری مدیریت خوزستان با مدیران راه و شهرسازی

با حضور مدیر شعب خوزستان و معاونین وی صبحانه مشترک کاری همراه با مدیر کل راه و شهرسازی و مدیران اجرایی این اداره در خصوص بررسی مسایل و مشکلات پاره ای از طرح های مسکن مهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، تعامل سازنده و خوب دستگاههای اجرایی مرتبط با موضوع مسکن مهر در استان موجب شد تا نخستین نشت کاری مشترک در فضایی صمیمی و بر اساس همکاری متقابل به شیوه ای تازه و جدید تشکیل گردد.اگر چه تا کنون نشست های مشترک زیادی در این خصوص برگزار شده است اما گونه و شکل تازه جلسات در قالب صبحانه کاری فضای همراهی و همدلی را به صورت عالی و قابل توجهی افزایش داده است.
درک متقابل، اعتماد ، همکاری بیشتر ، درک مشترک و عزم جدی طرفین برای حل مشکلات مسکن مهر و به سامان رساندن طرح های نیمه تمام و در حال اتمام از دست آوردهای خوب و مشترک اینگونه نشست هاست.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر راه و شهرسازی استان و همراهان وی طی سخنانی گفت:
دستگاه های متولی طرح مسکن مهر در استان انصافاً تا کنون از همه توان و ظرفیت خود برای پیشبرد برنامه ها و طرح های این طرح معظم ملی استفاده کرده اند .هماهنگی و همکاری خوبی دراین زمینه وجود دارد که در صورت رفع پاره ای از مشکلات بویژه همراهی تعاونی ها و اعضای آنان و تکمیل طرح ها و پروژه های نیمه تمام می توان شاهد موفقیت و به ثمر رسیدن بسیاری از طرح ها بود.
وی افزود: عزم جدی دستگاههای اجرایی مرتبط با طرح تاثیر بسزایی در تسهیل و به سامان رساندن بخش زیادی از پروژه ها خواهد داشت اگر چه در شهرها و شهرک های اقماری وجود تاسیسات و امکانات زیربنایی و استقرار مراکز درمانی و آموزشی و سایر امکانات شهری می تواند به اقبال متقاضیان و سکونت آنان در این شهرها کمک زیادی کند به عبارت دیگر همزمان با آماده سازی و تکمیل واحدها، استقرار اینگونه امکانات موجب ذوق و علاقه مندی بیشتر متولیان طرح ها و متقاضیان خواهد شد. به نحوی که همکاری و همراهی آنان را مضاعف خواهد نمود.
رحمانی مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز ضمن قدردانی از همکاری خوب بانک مسکن در تزریق مالی پروژه ها و همراهی با سازندگان از مدیرت خوزستان نیز تشکر و قدردانی بعمل آورد.
وی همچنین آمادگی خود و سایر کارکنان راه و شهرسازی استان را در مسیر همکاری و هماهنگی بیشتر با سایر دستگاههای مرتبط با طرح مسکن مهر اعلام کرد.
گفتنی است در این نشست مسیولین حوزه حراست مدیریت و دایره اعتباری نیز حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20