فهرست اخبار فهرست اخبار

مصاحبه

با کارمند نمونه بسیجی مدیریت خوزستان

معرفی کارمند بسیجی نمونه در ایام هفته دولت و هفته دفاع مقدس از طرف استانداری خوزستان بهانه ای است که به سراغ معاون اداری و پشتیبانی مدیریت خوزستان محمدعلی بهوندی برویم تا ضمن تبریک این انتخاب به ایشان گفتگوی کوتاهی با وی در خصوص عملکرد پایگاه مقاومت بسیج مدیریت خوزستان داشته باشیم

 

اگر به سوابق سازمانی و اداری ایشان نظری بیفکنیم می توان به سمت های رییس شعب باغملک ،‌رامهرمز ، ‌توحید اهواز و رییس دایره فنی و ارزیابی مدیریت و هم اکنون نیر معاون مدیریت استان اشاره کرد.

وی در طول دوران مسیولیت های یاده شده با تلاش و جدیت فراوان امور محوله را پیگیری و تا حصول نتیجه دنبال کرده است. سوابق حضور در جبهه در کنار رزمندگان دوران دفاع مقدس همراه با فضیلت های اخلاقی از دیگر ویژگی هایی است که موجب سلامت نفس و خوشنامی ایشان در بین همکاران شده است.

همکاری و همراهی با برنامه های بسیج بمناسبت های مختلف بویژه در هفته بسیج ،‌ هفته دولت و هفته دفاع مقدس و سایر مناسبت های دینی و مذهبی متولیان و مسیولین بسیج را در سطح استان بر آن داشت تا وی را بعنوان کارمند بسیجی نمونه معرفی و از وی در جمع فرماندهان نظامی و انتظامی و مسیولین دستگاه های اجرایی استان با اهدا هدایا و لوح تقدیر،‌تجلیل شایسته بعمل آورند. اینک به پاره ای از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته پایگاه مقاومت بسیج مدیریت خوزستان را از زبان ایشان می شنویم:

با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از حماسه ها و فداکاری رزمندگان و ایثارگران مدافع ارزش های الهی و اسلامی لازم است به نمایندگی از همکاران بسیجی پایگاه مدیریت از پشتیبانی ،‌ دلسوزی و حمایت های مدیر شعب استان که همیشه مشوق و همراه ما در اجرای برنامه های مربوط به مناسبت های دینی و انقلابی بوده اند تشکر و قدردانی نمایم. از همکاران بسیجی پایگاه نیز که هم در صحنه عمل به منویات سازمان و هم در عرصه حفظ شعایر دینی و مذهبی همیار و همراه ما بوده اند تشکر و قدردانی می نمایم.

این موفقیت حاصل تلاش و تعهد و مسیولیت پذیری همه همکاران است حتی همکاران غیر بسیجی و غیر عضو پایگاه زیرا آنان نیز با شرکت در مراسم و تحرک و تشویق ما به شکوه و هیمنه برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی افزوده اند.

به عبارت دیگر پایگاه توانسته بخش قابل توجهی از همکاران مومن و متدین را برای همکاری با بسیج و شرکت در مراسم دینی و مذهبی مثل زیارت عاشورا ، ‌ولادت ایمه ،‌اعیاد دینی و ایام شهادت معصومین از آنان دعوت بعمل آورد و آنان نیز با توجه به اعتقاداتشان ،‌ علاقمندانه در اینگونه مراسم شرکت کرده اند..

حضور پر رنگ پایگاه بسیج مدیریت در برنامه های تدوین شده از طرف مسیولین محترم بسیجی استان و پاسداشت فرهنگ غنی شهادت و تجلیل و تکریم از ایثارگران عزیز در مناسبت ها و مقاطع مختلف زمانی ‌، چهره ای بسیار روشن و درخشنده از عملکرد همکاران بسیجی در سطح استان به نمایش گذاشته است .

بطوری که در نشست ها و جلسات استانی که در ارتباط با بسیج برگزار می شود کارکنان و همکاران بسیجی پایگاه مقاومت بانک مسکن بعنوان الگوی همکاری و همراهی با بسیج به سایر نهادها و ادارات و سازمان های اجرایی استان معرفی می شوند. این افتخار بزرگی است که با اخلاص و تعهد و مسیولیت پذیری همه همکاران حتی کارکنان غیر بسیجی بانک بدست آمده است.

این روحیه را باید ارج نهاد و به آن افتخار کرد زیرا فرهنگ متعالی و انسان ساز بسیجی در روند انجام امور سازمان و خدمت به بندگان خدا بویژه مشتریان و مراجعین بانک اثر مطلوب و تعیین کننده ای بویژه در حوزه تکریم آنان دارد.

و اما سخن پایانی

توصیه به حفظ ارزش های دینی و اخلاقی در جهت خدمت به مردم و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی و پاسداشت فرهنگ بسیجی در راستای پیاده سازی و استقرار آموزه های دینی و کمک به تحقق اهداف متعالی بانک بویژه در سالجاری از مهمترین توصیه هایی است که همگی ملزم به رعایت آن هستیم. سر بلند وپیروز باشید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6