فهرست اخبار فهرست اخبار

مصاحبه با همکار

کسب مقام سوم رشته شنا

برگزاری سومین المپیاد ورزشی بانوان توسط اداره کل رفاه کارکنان در شهریور ماه سالجاری شرایطی را فراهم می کند تا با خانم های همکار و توانایی ها وظرفیت های ورزشی آنان بیشتر آشنا شویم


خانم کبری پهلوانی از کارکنان شعبه مرکزی بندر ماهشهر است که در المپیاد ورزشی اخیر بانوان توانسته مقام سوم رشته شنا را بدست آورد . سابقه خدمت وی در بانک حدود 10 سال است .

ایشان در رده سنی متولدین سال 1360 به بالا در این مسابقات شرکت و رشته شنا را از دوران مدرسه آغاز کرده است . بطوری که وی می گوید :

هم اکنون نیز با توجه به علاقه زیاد به این رشته ، بعضی از روزها از محل کار به استخر شنا می روم و بعد به منزل مراجعه می کنم . با وجود مشغله های فراوان اما هیچگاه ورزش شنا و تمرین در استخر را فراموش نمی کنم .

وی در مورد نقش ورزش در زندگی خود می گوید :

شادابی و تحرک و امید به زندگی از بهترین و مهم ترین دست آوردهای تمرینات ورزشی به ویژه رشته مفرح شناست.

نظر وی را درخصوص المپیاد بانوان بانک جویا می شویم . ایشان می گوید :

سطح برگزاری مسابقات المپیاد خوب بود بویژه آشنایی و دیدار با همکاران که بسیار عالی و موجب دلگرمی همه شرکت کنندگان شد .

به عبارت دیگر با توجه به شور و شعف موجود و امیداری نسبت به کسب رتبه درسال های آینده ، رقابتی خوب و پویا میان همکاران ایجاد کرد که در سال آتی بتوانند با توانمندی و تمرینات بیشتر درمسابقات شرکت کنند و حتی بتوانند درسطحی فراتر از مسابقات بانک ، نام بانک مسکن را در مسابقات و المپیاد های مختلف ورزشی مطرح کنند .

ایشان در پاسخ به آخرین پرسش که چه توصیه ای به خانم های همکار دارید ؟ می گوید:

اگر همکاران خانم فکر می کنند روزی برای آنان فرصتی پیدا شود که بتوانند به کار و فعالیت ورزشی بپردازند سخت در اشتباهند زیرا هرفردی همیشه مشغله های خاص مربوط به زندگی خود را دارد. فراغت زمانی حاصل می شود که برنامه ریزی در مقاطع مختلف زندگی انسان وجود داشته باشد .

توصیه من به خانم های همکار این است که از هم اکنون ورزش را در برنامه های هفتگی خود حداقل دو یا سه روز در هفته قرار دهند . در شرایط کنونی بنظر می رسد ورزش و تحرک در زندگی برای خانم ها بسیار ضروری تر از آقایان است زیرا خانم ها کمتر در جنب وجوش فعالیت ها و پیاده روی و حرکت هستند .
پس ضروری است که ما به سلامتی و تحرک خودمان بیشتر فکر کنیم و از هم اکنون با حضور در سالن ها و میادین ورزشی، سایر بانوان همکار را نیز با خود همراه کنیم

آخرین بروزرسانی 1394/5/6