فهرست اخبار فهرست اخبار

بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

تجلیل از بازنشستگان در مدیریت خوزستان

نشست صمیمی مدیر شعب استان و مسیولین مدیریت با همکاران بازنشسته در روز تجلیل از خانواده و بازنشستگان در محل سالن اجتماعات مدیریت خوزستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، در ابتدای نشست عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تشکر از حضور همکاران بازنشسته و تبریک این روز به آنان طی سخنانی گفت:هدف از برگزاری این نشست که هرسال برگزار می شود ، دیدار حضوری و نزدیک با شما عزیزان و بزرگواران است تا علاوه بر گرفتن روحیه و نشاط کاری ، از نظرها ، تجربیات و حتی انتقادات مطرح شده آگاه و بهره مند شویم . قطعاً ممکن است نظرات ، مسایل و مواردی باشد که همکاران بازنشسته بخواهند از نزدیک و بی واسطه به مدیر و یا مسیولین مدیریت استان منتقل کنند که بحمد الله این جلسات چنین شرایطی را بخوبی فراهم می کند.

وی افزود : پس از پایان نشست آماده ایم تا از نقطه نظرات ، اندیشه ها، راهنمایی ها و تجربیات و اظهارات ارزشمند شما عزیزان استفاده کنیم .

رجبعلی واثقی همکار بازنشسته و مدیر سابق مدیریت های شعب فارس و خوزستان طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از توجه و اهتمام مدیر شعب استان به مسایل و مشکلات بازنشتگان طی سخنانی کوتاه اظهار کرد:

امید است با رهنمودها و برنامه های مورد نظر مدیریت استان در آینده بتوانیم ، ارتباط خوب و نزدیکتری بین کانون بازنشستگان استان و مسیولین مدیریت ایجاد نماییم .

این ارتباط با محوریت مدیریت استان قطعاً بسیاری از مسایل ، مشکلات و در خواست های همکاران بازنشسته را حل خواهد کرد.در بخش پایانی این نشست مدیر شعب استان ضمن اهدا شاخه گل به تمامی همکاران بازنشسته در یک میزگرد چهره به چهره و صمیمی به سخنان و اظهارات آن گوش فرا داد که مورد استقبال و دلگرمی بسیار زیاد آن قرار گرفت .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6