فهرست اخبار فهرست اخبار

بمنظور توسعه رشد متوازن و تحقق اهداف بانک

شاخص عملکرد وزنی 5 شعبه درمدیریت خوزستان بهبود یافت

شعب امام خمینی دزفول ،شهدای اندیمشک ، امام حسین بندر امام ، خلیج فارس ماهشهر و امام اهواز با بهبود شاخص عملکرد وزنی درسال 92 ضمن حفظ جایگاه و مکان خود توانستند در همه زمینه ها به پیشرفت و رشد قابل توجهی دست یابند

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه ستاد مدیریت استان طی دو سال گذشته و به رغم محدودیت ها و موانع موجود با تلاش و فعالیت پیگیر، روسای شعب یاد شده و همکارانشان ، در اغلب بخش ها و حوزه های کاری به توفیقات بزرگی دست یافتند .

براساس آخرین آمار مانده سپرده ها تا پایان نیمه اول آبان سالجاری شعبه کوی شهدای اندیمشک با رشد بیش از 80 درصد توانست منابع خود را نزدیک به دو برابر افزایش دهد . این رشد مبلغ از ابتدای سالجاری تا مقطع مورد گزارش محقق شده است

شعبه امام خمینی دزفول نیز با بیش از 38 درصد رشد سپرده در مقطع یاد شده توانست منابع شعبه را از 66 میلیارد ریال به بیش از 91 میلیارد افزایش دهد .

شعبه امام حسین بندر امام که در بهمن ماه سال 1387 افتتاح و شروع بکار نموده است از آغاز سالجاری تاکنون با رشد 29 درصد منابع خود را بخوبی افزایش داده است شعبه خلیج فارس ماهشهر نیز در این مقطع رشد 28 درصد را تجربه کرده است .

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تقدیر از مسیولین و کارکنان شعب یاد شده طی اظهاراتی گفت :

با برنامه ریزی و تمهیدات بعمل آمده نه تنها بهبود بلکه ارتقا و رشد قابل توجه شاخص های عملکرد در این شعب تا فرصت باقیمانده پایان سال محقق و روند مطلوب و بهتری دنبال خواهد شد. وی افزود :

این شعب در اغلب زمینه ها به صورت متوازن رشد و پیشرفت خوبی داشته اند . به عنوان نمونه در بخش فروش اقساطی نوسازی و بهسازی تسهیلات روستایی طرح مسکن مهر، شعبه کوی شهدای اندیمشک بیش از 96 درصدی از فرآیند فروش اقساطی به کل واحدهای منعقده روستایی را تعیین تکلیف و به مرحله پایان رسانیده است .

شعبه امام خمینی دزفول نیز حدود 90 درصد از 468 واحد روستایی را فروش و قسط بندی نموده است.

شعبه خلیج فارس ماهشهر بیش از 88 درصد از تسهیلات یادشده را تعیین تکلیف و تا مرحله قسط بندی به پیش برده که امیدواریم تا پایان سال واحدهای باقیمانده نیز وضعیتشان روشن و مشخص شوند .

مدیر شعب استان گفت : از همه شعب خواسته شد دامنه تلاش ها و فعالیت های خود را به سمت بهبود و ارتقا شاخص ها در همه زمینه ها افزایش دهند اگرچه بعضی از حوزه ها و بخش های کاری در اولویت هستند که براساس دستورات و رهنمودهای مدیر عامل محترم لازم است به آن بخش ها توجه بیشتری شود مانند جذب منابع صفردرصدی و ارزان قیمت یا تاکید ایشان مبنی بر فروش اقساطی و تعیین تکلیف واحدهای تکمیل شده و آماده فروش مسکن مهر که البته تمرکز توان و نیروی شعب به برنامه ها و اهداف اولویت دار نباید موجب غفلت از توسعه و تقویت سایر بخش ها شود .

در هر صورت رشد متوازن در همه زمینه ها موجب پایداری و دوام ساختاری های شعب شده و بقای آنان را برای برداشتن گام های بلند و استوارتر و همچنین تحقق اهداف اصلی و مهمتر بانک تضمین خواهد کرد.

گفتنی است در همایش سراسری شعب استان که در آینده نزدیک برگزار می شود از رییس وکارکنان شعب یاد شده تقدیر و تجلیل شایسته بعمل خواهد آمد .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6