فهرست اخبار فهرست اخبار

در پایان اسفند ودر آستانه سال نو صورت گرفت

تجلیل از بسیجیان نمونه در مدیریت خوزستان

طی مراسمی با حضور مدیر شعب استان و مسیولین مدیریت از بسیجیان نمونه با اهدا لوح تقدیر و هدایا تجلیل شایسته بعمل آمد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش یکساله همکاران بسیجی گفت : با بودن تفکر واقعی بسیج در جامعه نهال ارزش های معنوی و اخلاقی سریعتر بارور و به ثمر خواهد نشست . کمک به برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی در سازمان ها و ادارات دقیقاً در راستای حفظ همین ارزش ها و باورهای دینی و اعتقادی است.

وی افزود :

طی سال 93 همکاران بسیج پایگاه مقاومت مدیریت در همه مناسبت ها ، همایش ها و راهپیمایی ها حضوری موثر و فعال داشته اند.

محمد علی بهوندی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت فرمانده پایگاه بسیج نیز ضمن تشکر از توجه و همکاری مدیر شعب استان به مسایل حوزه های مختلف بسیج تصریح کرد: کمک به برگزاری مطلوب برنامه های بسیج بویژه شرکت در راهپیمایها و مراسم و مناسبت های دینی از قبیل اعیاد مذهبی ، ولادت و شهادت ایمه و حضور موثر در برنامه های هفته بسیج و دهه مبارک فجر که از طرف بسیج ادارات استان برنامه ریزی و به ما ابلاغ شده بخشی از وظایفی است که همکاران بسیجی مدیریت در طی سال به شکل مطلوب و داوطلبانه خود را موظف به اجرای آن می دادند.

وی افزود :

پاسداری از دست آوردهای انقلاب و حفظ ارزش های دوران دفاع مقدس از دیگر اهداف مهم برنامه های بسیج در همه مقاطع زمانی خواهد بود. گفتنی است مراسم تقدیر از بسیجیان نمونه به پیشنهاد مدیر شعب استان و فرمانده پایگاه بسیج مدیریت برگزار و اجرا شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23