فهرست اخبار فهرست اخبار

در نشست هم اندیشی روسای شعب این استان اعلام شد:

44 شعبه مدیریت خوزستان اهداف جذب منابع سال گذشته را محقق کردند

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با بیان مطلب یاد شده در نشست سراسری هم‌اندیشی رؤسای شعب این استان در نیمه اردیبهشت سالجاری طی سخنانی اظهار کرد:

44 شعبه این مدیریت با رشد منابع بیش از 29 درصد حرکت خوب و منسجمی را در مسیر تحقق اهداف جذب منابع بانک در سال گذشته انجام داده اند که موجب امیدواری برای ادامه این روند در سالجاری است .

وی با اشاره به فعالیت بسیار خوب بعضی از شعب در این زمینه ، افزود:

تعدادی از شعب بیش از4 برابر هدف تعیین شده در بخش در صد رشد منابع را بدست آوردند . بعضی از شعب نیز بین 2 تا 3 برابر هدف را تحقق بخشیده اند.

وی تصریح کرد :

بخش زیادی از شعب بیش از توان و امکانات موجود تلاش و کوشش کرده‌اند تا علاوه بر جبران خروجی های کلان به رشد منابع خرد و پایدار نیز کمک کنند.

وی با اشاره به ارقام خروجی و جبرانی منابع مدیریت خوزستان در سال گذشته افزود:

با توجه به خروج 3000 میلیارد ریال منابع کلان در سال گذشته ، شعب با جذب بیش از 6200 میلیارد ریال منابع خرد و پراکنده بخوبی ‌توانستند علاوه بر جبران خروجی منابع ، 3200 میلیارد منابع خرد و پایدار جذب کنند. به عبارتی دیگر مدیریت خوزستان در سال گذشته با جذب 90 درصد منابع خرد از مجموع منابع جذب شده یکی از مدیریت برتر و موفق در زمینه جذب سپرده‌های خرد بوده است.

وی در ادامه اولویت مهم بانک در خصوص جذب منابع ارزان قیمت و صفر درصدی را یادآور شد و در این باره تاکید کرد:

باید وزن منابع قرض‌الحسنه بویژه حساب های جاری در ترکیب منابع شعب افزایش یابد. یا حداقل وزن سپرده‌های ارزان قیمت با نرخ سود کمتر را در این ترکیب اضافه کنیم.

مدیر شعب خوزستان در ادامه با بیان آمار شعب موفق در بخش منابع صفر درصدی گفت:

خوشبختانه در سال گذشته 47 شعبه این مدیریت در زمینه افزایش منابع حساب‌های جاری و چابک سازی آن موفق عمل نموده ، ضمن اینکه 60 شعبه در بخش قرض‌الحسنه پس انداز رشد مثبت و قابل توجهی داشته اند.

فعالیت و تلاش همکاران در خصوص جذب منابع ارزان قیمت بمنظور کاهش قیمت تمام شده پول باید مداوم ، مستمر و دایمی باشد . حرکت مقطعی و گذرا در فرآیند جذب سپرده‌های صفر درصدی اثربخش نیست. به عبارت دیگر همانگونه که برای خرید یک محصول و یا خدمت بدنبال قیمت مناسب هستیم رؤسای شعب که در خط مقدم جذب منابع هستند باید پول را که به عنوان یک کالا شناخته می شود به قیمت ارزان و یا حداقل به قیمت مناسب که به صرفه و صلاح شعبه است خریداری کنند .

با استفاده از شیوه‌ها و روش‌های مختلف مذاکره و بازاریابی می‌توان به این مهم دست یافت. هنرمندی در برقراری ارتباط و متقاعد کردن صاحبان وجوه ارزان قیمت ، نیازمند وقت گذاری و تدبیری است که بسیاری از شما توانایی انجام آن را دارید.

وی ضمن برشمردن بخشی از شاخص های برتر مدیریت خوزستان در سال گذشته تصریح کرد:

رتبه نخست آموزشی در سطح مدیریت ها با برگزاری124 دوره و تعداد 4162 نفر فراگیر ، انتخاب مدیریت شعب استان به عنوان مدیریت برتر از سوی استانداری خوزستان در بین 120 دستگاه اجرایی ، کاهش قیمت تمام شده پول در مدیریت به نسبت میانگین قیمت پول در بانک ، فروش اقساطی تعداد 125000 واحد مسکونی مهر در سال 93 ، بازسازی و نوسازی بیش از 20 شعبه و ارتقا درجه 12 شعبه از مهم‌ترین فرصت‌ها و کارهای زیربنایی است که تاکنون انجام شده و انشا‌یالله در سال جاری و سال‌های آینده به خوبی از آن بهره ‌برداری خواهیم کرد .

در این نشست با هدف تبیین سیاست‌های بانک در سالجاری برگزار شده از شعب برتر و افراد موفق در بخش‌های مختلف با اهدا تندیس و لوح تقدیر و هدایا تجلیل شایسته به عمل آمد.

مسیولین دو حوزة حراست و حوزه ناظرجنوب آقایان حشمت‌الله کاکی و یاور عسکری، مسیولین 12 شعب ارتقا یافته آقایان شریفی فرد مرکزی دزفول ، ماجدی مرکزی بندر ماهشهر ، احمدی شهید چمران اهواز ، مرتضی نژاد شهید ادهم ، ملک امیرکبیر اهواز و کردونی رییس شعبه کنونی آن ، رضایی زیتون کارمندی ، آبسواران امانیه و حیدری رییس شعبه فعلی ، رکن‌آبادی پاسداران و آلبو فرحان رییس شعبه پیشین ، کنار کوهی کوی ملی راه ، متقی صنعتی بندر ماهشهر ، محمدیان مرکزی خرمشهر و مبشر نژاد از شعبه شادگان تندیس، هدایا و لوح تقدیر خود را از مدیر شعب استان و با حضور جمع کثیری از همکاران بازنشسته دریافت کردند.

از مسیولین دو شعبه ابقا شده طالقانی اهواز و هندیجان آقایان جاسم دریس و عبدالرضا خوش نیز تجلیل به عمل آمد.

در بخش قرض‌الحسنه جاری غیردولتی ، علیرضا شریفی از شعبه گلستان مهدی متقی از صنعتی بندر ماهشهر ، علیمراد سعیدی از شعبه فاطمیه اهواز ، عبدالحسین سواعدی از شعبه لشکر ، سیف‌اله هادی‌پور از عدالت بهبهان و سید عدنان ابراهیمی از شعبه خلیج فارس ماهشهر تندیس و هدایای خود را دریافت کردند .

در بخش قرض‌الحسنه پس‌انداز ، منصور خشنود از شعبه اروند آبادان و در بخش جذب مانده کل سپرده‌ها آقایان هدایت اله آقایی از شعبه جوادالایمه اهواز ، جاسم دریس از شعبه طالقانی اهواز ، سیدرضا هاشمی از شعبه لالی مسجد سلیمان و منوچهر میرفتاح از شعبه کوی شهدای اندیمشک تندیس و هدایای خود را دریافت کردند .

روسای شعب و افراد موفق در بخش فروش اقساطی مسکن مهر امیر شریفی فرد از مرکزی دزفول، فیروز دوستانی از شعبه مرکزی اهواز ، محمدرضا ماجدی از مرکزی بندر ماهشهر ، حسین ذات محمد علی از مرکزی دزفول، جمشید پور حیدری از مرکزی ایذه ، امر اله قاید از مرکزی بندر ماهشهر.

در بخش IT و بانکداری الکترونیک ، حمید رضا احمدی از شعبه شهید چمران ، جاسم دریس از شعبه طالقانی اهواز ، سید ابراهیم عباسی از شعبه شهید وهابی اهواز

در بخشی وصول مطالبات ، آقایان عبدالخذر آلبوغبیش از مرکزی بهبهان ، مصطفی حسین زاده از مرکزی بندرامام ، محمد علی ممبینی از شعبه امام حسین بندرامام خمینی . محمد مبشر نژاد رییس شعبه شادگان در بخش رشد منابع پایدار و کاهش قابل توجه مطالبات معوق

همچنین5 شعبه منتخب موفق در سال 93 آقایان رحیم رضازاده از شعبه اباذر، هدایت اله آقایی از شعبه جوادالایمه اهواز ، جاسم دریس از شعبه طالقانی ، منوچهر میرفتاح از شعبه کوی شهدای اندیمشک و سیدرضا هاشمی از شعبه لالی تندیس موفقیت را از دست مدیر شعب استان دریافت کردند .

سه چهره اثر گذار شعب در سال93نیز تندیس خود را در این مراسم دریافت کردند. فرامرز ابراهیمی از شعبه مرکزی ایذه ، علیمراد سعیدی چهره اثرگذار کشوری از شعبه فاطمیه اهواز و مرتضی سیاحی از شعبه هاشمیه اهواز .

در بخش حوزه ستادی مدیریت:

آقایان سید علیرضا هابیلی رییس دایره اعتباری مدیریت، کامبیز ابهرک پور رییس دایره امور اداری ، آموزشی ، رفاهی سید محمد موسوی حسابرس مدیریت ، محسن سجودی بازرس مدیریت ، حمید رضا درخشانمهر ارزیاب و معاون دایره فنی و ارزیابی مدیریت ، علی لویمی معاون دایره تجهیز و پشتیبانی ، علی حداد دزفولی معاون دایره سیستم‌ها ، حسن خالد امانی معاون دایره دفتر و ایمان شایسته پور از بخش ساختمان تندیس ، لوح تقدیر و هدایای خود را دریافت کردند .

در سطح کارکنان شعب نادر ابوالفتحی کارمند باسابقه شعبه مرکزی اهواز نیز انتخاب و لوح تقدیر خود را دریافت کرد .

از همسران دو تن از همکاران مرحوم که در سال گذشته به رحمت ایزدی پیوسته‌اند نیز با تقدیم هدایایی از آنان و فرزندانشان دلجویی به عمل آمد .همکاران مرحوم محمود شاه‌حسینی و محمدرضا اسدی

پنج تن از بانوان پر تلاش شعب نیز مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند. خانم ها مرضیه عباسیان از مرکزی بندر ماهشهر، کبری پهلوانی از خلیج فارس ماهشهر، آذین ارشیامهر از شعبه شهید چمران ، فاطمه ارجمند از شعبه جواد الایمه و فروزان کرم کیانی معاون شعبه ملی راه اهواز

در بخش نیروهای شرکتی ، ملک محمد عسکرنژاد نماینده شرکت خدمات پشتیبانی بانک در استان ، محمد علی فروغی نامه رسان ، مهدی صالحی ، رضا عباس پور و مهدی طاهر پور از همکاران فعال در بخش خدمات ، علی عذار نیروی فعال شرکتی در بخش وصول مطالبات با اهدا لوح و هدایا مورد تقدیر مدیر شعب استان قرار گرفتند.

مسلم ثابتی از کارکنان حوزه ناظر جنوب که در بخش روابط عمومی و بازاریابی همکاری خوبی با شعب این حوزه دارند نیز مورد تقدیر قرار گرفت.

مهدی پور سیاح ارزیاب موفق شرکت اندیشه گستر البرز در استان خوزستان نیز لوح تقدیر و هدایای خود را دریافت کرد.

علیرضا شوکتی نیا همکار بازنشسته از شعبه وحدت دزفول نیز سکه و لوح تقدیر مدیر عامل بانک را از دست مدیر شعب دریافت نمود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23