فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان

معاون شعبه مرکزی اهواز معرفی شد

طی مراسمی با حضور مدیر شعب استان، معاونین وی، مسیول حوزه حراست و حوزه ناظر جنوب ، رؤسای دوایر حوزه ستاد و کارشناسان مدیریت هدایت‌الله آقایی به عنوان معاون شعبه مرکزی اهواز معرفی و حکم خود را از دست مدیر شعب استان تحویل گرفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شب استان ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت‌های خوب هدایت‌الله آقایی در مناصب و سمت‌های پیشین طی سخنانی گفت:

وی از همکاران با استعداد و با دانش و معلومات کاری است که در زمینه‌های اعتباری، مالی، بازاریابی و فنون مذاکره همیشه موفق و اثرگذار عمل نموده است.

مدیر شعب استان با اشاره به توانایی ویژه معاون جدید شعبه مرکزی اهواز در بخش جذب منابع و بازاریابی اظهار کرد:

وی در هر شعبه‌ای حضور یافته پس از مدت کوتاهی با استفاده از توان ویژه خود که در فنون مذاکره، روابط عمومی قوی و بازاریابی اثربخش تجلی‌یافته، منابع شعبه را به سطح قابل قبول و حتی فراتر از اهداف تعیین شده ارتقا داده است.

از دیگر ویژگی‌های بارز ایشان، تواضع و فروتنی، مردم داری و به گفته امروزی ها مشتری مداری است. هرچند این دو واژه از بار معنای متفاوتی برخوردارند اما مردم داری واژگانی فراتر و با ارزش‌تر از مشتری مداری است که وی حقیقتاً تکریم مراجعین و مردم را نه به سبب جذب منابع و جذب مشتری بلکه از خصایص ذاتی و درونی اوست که همنوع خود را دوست دارد و با نهایت اکرام همانگونه که قرآن کریم فرموده است « ما بنی آدم را تکریم می کنیم و او را گرامی می‌داریم » با مردم رفتار می‌کند.

بی‌شک راز موفقیت وی در ارتباط با مراجعین و مشتریان همین دوست داشتن جوهری و ذاتی است .

گفتنی است معاون جدید شعبه مرکزی اهواز استخدامی سال 78 است که نخستین سمت سازمانی خود را در سال 83 بعنوان معاون دایره در جه 2 خدمات بانکی شعبه شهید چمران اهواز به دست آورد.

معاون دایره اعتبارات شعبه مرکزی اهواز ، معاون شعبه درجه 3 امانیه ، رییس شعبه لشکر، کوی ملی راه و جوادالایمه از دیگر سمت‌های سازمانی وی طی سال‌های گذشته است.

ایشان در آزمون سنجش شغلی کارکنان در سطح کشور رتبه دوم و یک بار در سطح استان رتبه نخست را کسب کرده است.

در این مراسم معاونین مدیریت و مسیولین دو حوزه حراست و حوزه ناظر جنوب نیز این انتصاب را به معاون جدید شعبه مرکزی اهواز تبریک گفتند.

یادآور می‌شود مدارک و رشته های تحصیلی وی، دیپلم ریاضی فیزیک، فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر ، لیسانس مدیریت علوم بانکی و هم‌اکنون نیز مشغول به تحصیل در رشته کارشناسی ارشد مدیریت امور بانکی است.

فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز نیز طی سخنانی کوتاه از حضور مدیر شعب و مسیولین مدیریت در شعبه مرکزی اهواز در این مراسم تشکر و قدردانی کرد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/23