فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور مدیر شعب استان

نشست مشترک مسیولین مدیریت و بازنشستگان خوزستان

نشست مشترک مدیر شعب استان و مسیولین مدیریت با همکاران بازنشسته در محل سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در ابتدای نشست، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور همکاران بازنشسته طی سخنانی گفت :

سال 94 که شروع آن مزین به عطر فاطمیه و شعار آن همدلی و همزبانی است و دیدار با شما عزیزان بازنشسته و مشاهده این نشاط و شادابی، موجب دلگرمی همکاران و افزایش انگیزه برای تلاش مضاعف است که امیدواریم با بهره گیری از رهنمودهای مدیرعامل گرامی بانک،تمام اهداف ابلاغی را محقق نماییم.

وی خاطرنشان کرد که برای حفظ روحیه همدلی، با همه امکانات و ظرفیت های موجود از طرح ها، برنامه ها ، سفرهای زیارتی و سیاحتی و سایر اقداماتی که به هر نحو موجب رضایت و خشنودی همکاران بازنشسته است، حمایت خواهد کرد.

 

شفیعی در ادامه ضمن تشریح موفقیت های کسب شده مدیریت در سال 93 افزود:

ارتقای 20 شعبه در دوسال گذشته اتفاقی بسیار مهم و کم نظیر بود که منجر به ایجاد ظرفیت های جدید برای استخدام نیرو و ارتقای شغلی همکاران شد و پیش بینی می شود که در سال جاری نیز بین 15 تا 20 شعبه، افزایش درجه داشته باشند. در این راستا و به منظور افزایش انگیزه، تعداد زیادی از همکاران مورد تشویق کتبی با درج در پرونده قرار گرفته اند.

 

مدیر شعب با اشاره به روند افزایشی منابع استان در سال گذشته با وجود شرایط ویژه برخی از شهرستان های محروم استان مانند هندیجان،لالی و رامشیر، این مهم را حاصل همدلی و تلاش مضاعف همکاران دانست و اظهار داشت علی رغم خروج برخی از منابع کلان، با جذب منابع خرد و پایدار به طور کلی در زمینه جذب منابع ، موفق عمل شده است.

 

وی با اشاره به بازسازی های گسترده در شعب گفت:

با توجه به اینکه چندین شعبه به طور همزمان، درگیر بازسازی بوده اند سعی شد هیچ شعبه ای جابجا نشود و با تلاش مستمر همکاران ، شعب بانک مسکن در سطح استان، هم از لحاظ نمای بیرونی و هم از لحاظ امکانات و زیبایی داخلی ، به سطح بسیار خوبی رسیده است و امیدواریم که مجوز خرید شعب استیجاری ما نیز صادر شود تا در این راستا بتوانیم به کمال مطلوب برسیم.

 

مدیر شعب استان با توجه به تعدد موفقیت های کسب شده ، به اختصار به تقدیر استانداری از مدیریت خوزستان ، کسب مقام اول در آموزش و همچنین در بخش IT  در سال های اخیر اشاره و در پایان ابراز داشت که در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی مصممیم که ارتباطی مستمر ، مداوم و منظم با همکاران عزیز بازنشسته داشته باشیم.

 

گفتنی است که دبیر کانون بازنشستگان خوزستان ، ضمن تبریک افتخارات کسب شده به مدیر شعب و همه همکاران، از حمایت های بی دریغ و اقدامات صورت گرفته در جهت حفظ ارتباط بانک با همکاران بازنشسته تشکر و قدردانی کرد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23