تقدیر ویژه از پذیرندگان برتر پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان

با حضور مدیر و معاون اجرایی

تقدیر ویژه از پذیرندگان برتر پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان

بمناسبت اعیاد شعبانیه از دارندگان برتر POSفروشگاهی در مدیریت خوزستان قدردانی ویژه بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت با توجه به تقارن ایام و اعیاد شعبانیه با مراسم تجلیل از پذیرندگان برتر پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان و به میمنت و خجستگی این ایام ، با حضور مدیر و معاون اجرایی این مدیریت از دارندگان برتر POS فروشگاهی تجلیل شایسته بعمل آمد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با اشاره به اهمیت حفظ مشتریان وفادار و همیشگی بانک طی سخنانی گفت :

مشتریان وفادار سرمایه های گرانقدر یک سازمان اقتصادی هستند که با وجود آنان دوام و بقای اقتصادی سازمان های مالی استمرار خواهد داشت. به عبارت دیگر پایداری و ادامه حیات سازمان ها وابسته به مشتریان وفادار و همیشگی است. با اتکای به مشتریان پایدار ، سازمان های پولی و بانکی می توانند فرآیند کاری خود را برنامه ریزی کرده و ریسک نوسانات ناشی از ناپایداری های اقتصادی و اجتماعی را کاهش دهند.

وی ضمن اشاره به ارتباط گسترش زمینه های بانکداری الکترونیک با ماندگاری بیشتر مشتریان وفادار افزود:

خدمات متنوع و با کیفیت در حوزه بانکداری الکترونیک به بقا و پایداری مشتریان وفادار کمک زیادی می کند. ضمن اینکه پویایی و تنوع خدمات در این حوزه بسیاری از مراجعین و مشتریان گذرا را نیز به مشتریان دایمی بانک تبدیل می کند.

وی در ادامه رویکرد مشتری محوری را که مدیرعامل محترم بانک بدان اهتمام ویژه ای دارند یادآور می شود و در این زمینه خطاب به پذیرندگان می گوید :

در نظر است خدمات ویژه ای در حوزه های مختلف بانکداری الکترونیک به مشتریان ارایه شود تا علاوه بر گردش روان امور مالی آنان از این منابع در جهت پرداخت تسهیلات به مردم هر منطقه نیز استفاده شود.

زیرا در بانک مسکن تزریق این منابع در جهت کمک به ساخت و ساز و ایجاد سرپناه برای مردم انجام میشود که در این زمینه بسیاری از افراد نیازمند از تسهیلات مذکور بهره مند خواهند شد.

پذیرندگان POS فروشگاهی نیز هرکدام طی سخنانی ضمن تشکر از توجه مدیر شعب استان به مسایل و مشکلات آنان ، دعوت و حضور وی را در میان جمع خود مایه دلگرمی و ادامه ارتباط مستمر با بانک مسکن اعلام کردند.

همچنین در این دیدار مدیر شعب استان به سخنان مطرح شده توسط صاحبان POS فروشگاهی بدقت گوش فرا داده و در زمینه های مذکور توضیحات و راهنماییهای لازم را به آنان ارایه نمود.

در پایان با اهدا جوایز ویژه و شاخه گل توسط مدیر شعب استان از تمامی برندگان برتر پایانه های فروشگاهی در شهر اهواز تشکر و قدردانی بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6