نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

«سینمای کانون» در اهواز افتتاح شد

اولین مرغک سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با افتتاح «سینما کانون»، بر فراز آسمان شهر اهواز به پرواز در آمد.
به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان پیش از ظهر امروز چهارشنبه در آیین گشایش اولین «سینما کانون» این استان در اهواز اظهار کرد: تولیدات سینمایی، کوتاه، نیمه بلند و پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از این پس در «سینما کانون» در دو نوبت صبح و عصر برای کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها به نمایش گذاشته می‌شود.
غلامرضا شنبدی با اشاره به اینکه نمایش فیلم در کانون اقدامی هدفمند و برنامه‌ریزی‌شده است که مربیان کانون با استفاده از یک اثر تصویری سینمایی و نمایش آن، انتقال مفاهیم سینمایی و نکات آموزنده در محتوای فیلم‌ها را برای مخاطبان فراهم می‌آورند، افزود: ما با راه‌اندازی سینما کانون به دنبال انتقال مفاهیم و محتوای ارزنده فکری و فرهنگی از طریق تصاویر و آموزش غیرمستقیم و ارایه الگوهای تعلیمی و تربیتی از طریق فیلم به کودکان و نوجوانان هستیم.
وی، سینما کانون را مکانی برای آشناسازی کودکان و نوجوانان با فرهنگ‌ها، آداب و رسوم، سرزمین و اقوام مختلف دانست و بیان کرد: پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان از طریق فیلم، برانگیختن نیروی تخیل و تقویت خلاقیت کودکان و آشنا کردن کودکان و نوجوانان با تکنیک و هنر سینما و کاربردهای آن از دیگر اهدافی هستند که ما در کانون با راه‌اندازی سینما کانون دنبال خواهیم کرد.
شنبدی، حضور دانش آموزان در این سینما را با تخفیف ۵۰ درصد اعلام کرد و از مدارس شهرستان اهواز خواست تا از این امکان فراهم شده بهره کافی را ببرند.
وی ادامه داد: طبق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نمایش فیلم‌های کانون تا پایان اسفندماه در دو نوبت صبح برای دانش آموزان و دو نوبت عصر برای خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان در سینما کانون به نمایش گذاشته خواهند شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان یادآور شد: در تلاش هستیم تا در آینده سینما کانون را در دیگر شهرستان‌های خوزستان مانند آبادان، دزفول، خرمشهر و اندیمشک که دارای سالن‌هایی با ظرفیت تبدیل به سینما هستند سینما کانون را راه‌اندازی کنیم.
«سینما کانون» اهواز با مساحت ۲۳۶ مترمربع و گنجایش ۱۶۴ صندلی پیش از ظهر امروز چهارشنبه با نمایش فیلم‌های نامه نانوشته و آتش‌نشان کوچک با حضور جمع کثیری از دانش آموزان در مجتمع فرهنگی فاز ۲ پادادشهر آغاز به کار کرد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4