نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مشاور مدیرعامل بانک مسکن خبر داد:

ارتقای جایگاه بانک مسکن در سطح بین الملل

مشاور مدیرعامل بانک مسکن در امور منابع انسانی از ارتقای جایگاه این بانک در سطح بین الملل به عنوان یکی از اهداف این بانک یاد کرد.

 
مشاور مدیرعامل بانک مسکن در امور منابع انسانی از ارتقای جایگاه این بانک در سطح بین الملل به عنوان یکی از اهداف این بانک یاد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، دکتر رحمتیان در مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب استان خوزستان برای علی اصغر نادری در سمت مدیر شعب استان خوزستان آرزوی موفقیت کرد و از همه روسای شعب و کارکنان مدیریت خوزستان خواست، همکاری خود را با مدیر جدید نیز تداوم ببخشند.
وی افزود: مدیرعامل محترم بانک برنامه های مناسبی برای ارتقای بانک مسکن در سطح کشور و بین الملل دارد و در این خصوص قصد دارد که با افزایش سرمایه، بانک مسکن به بزرگترین بانک خاورمیانه تبدیل شود.
مشاور مدیرعامل در منابع انسانی با اشاره اینکه یکی از اقدامات اخیر بانک، پایه ریزی یک نظام برنامه ریزی مدون بوده است، بیان کرد: اکنون به جرات می توان گفت که حتی کوچکترین شعب ما نیز چشم اندازی برای تحقق اهداف خود دارند.
رحمتیان ادامه داد: شایسته سالاری و موفقیتی که ما اکنون در بانک مسکن انتظار آن را می کشیم قطعا از دل همین نظام برنامه ریزی مدون بیرون می آید.

آخرین بروزرسانی 1395/11/4