نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

صعود تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به قلل برفگیر قارون

تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان در یک پیمایش و کوه پیمایی شبانه روزی قله مرتفع 3613 متری قارون واقع در در کوه های منگشت خوزستان را فتح کردند.
کوه های منگشت دارای آب و هوای کوهستانی با زمستانی سرد و تابستان معتدل است قلل برفگیر این منطقه شامل سردک، قارون ، سر قوچ، انگشته ، سیروک و ... است که در برخی از غارهای یخی قارون و سر قوچ ، یخچال طبیعی نیز وجود دارد که در تمام ماه های سال برف دارند .
بلندترین نقطه منگشت ، سردک ( آبسرد) یا برف انبار3613 متر ارتفاع دارد که قله قارون بلندترین نقطه آن است.
کوه منگشت دارای مکان ها و جاذبه‌های دیدنی فراوانی است از جمله مناطق زیبا و خوش آب و هوای امامزاده عبدالله ،گردوزار،تنگ چویل ، اژه و گندمکار که دارای طبیعت زیبایی است که تا کنون بخوبی معرفی نشده‌اند. این مناطق از جاذبه های کم نظیر گردشگری خوزستان به شمار می‌روند.
این تیم طی دوشبانه روز کوه پیمایی به بلندترین قله مرتفع منطقه رسید سپس از روستای سادات فالح حسینی روستایی واقع در بخش دهدز از توابع شهرستان ایذه در استان خوزستان پایین آمدند.
این روستا یکی از قدیمی ترین روستاهای خوزستان است که به دلیل نزدیکی به مرز استان چهار محال و بختیاری از شرایط جغرافیایی و طبیعی ویژه‌ای برخوردار است.
تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به سرپرستی محمد باقر مرادی معاون دایره آموزشی رفاهی مدیریت و راهنمایی محمد پایگذار معاون شعبه باغملک و همراهی سیدعلی مرسلی و اسلام میان آبی ‌از کارکنان شعبه مرکزی اهواز قله قارون را فتح کردند .
آخرین بروزرسانی 1395/7/12