نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیران بانک مسکن خوزستان

تقدیر ناظر پولی بانک مرکزی از عملکرد مدیریت خوزستان

ناظر پولی بانک مرکزی در خوزستان ضمن سرکشی به برخی شعب و جلسه با مدیر شعب استان از عملکرد این مدیریت در حوزه فعالیت های ناظر پولی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عالی پور ناظر پولی بانک مرکزی خوزستان با حضور در مدیریت استان و برگزاری نشستی با حضور مدیر و مسیولان این مدیریت، ضمن تشریح فعالیت های مجموعه خود اظهار کرد: یکی از اهداف ما این است که استفاده از پول فیزیکی در بین مردم کاهش پیدا کند و آنان بیشتر به استفاده از خدمات الکترونیکی پیش بروند.
وی افزود: باید بسترهای لازم برای کاهش حمل و نقل فیزیکی پول و استفاده حداکثری از خدمات بانکی الکترونیکی افزایش یابد تا با این کار بتوانیم هزینه های سرسام آور چاپ و توزیع اسکناس در کشور را کاهش بدهیم.
عالی پور ضمن تقدیر از تلاش های مدیریت شعب استان خوزستان برای همکاری با ناظر پولی استان بیان کرد: خوشبختانه این مدیریت همیشه در راستای توسعه وظایف ذاتی ناظر پولی با ما همکاری مناسبی داشته و در این زمینه پیشگام بوده است.
وی ادامه داد: بسترهای لازم برای استفاده از پول الکترونیکی، فرسوده گیری اسکناس ها و ساماندهی روند توزیع اسکناس در مدیریت شعب بانک مسکن استان به خوبی در حال انجام است و ما در این زمینه رضایت مناسبی داریم.
در این نشست عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان خوزستان با بیان اینکه استفاده از کارت‌های الکترونیکی علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و تسریع در مبادلات، از لحاظ امنیتی نیز بسیار مفید است، بیان کرد: خوشبختانه بانک مسکن در ترویج استفاده مردم از خدمات بانکی الکترونیکی همیشه پیشگام بوده و خدمات ارایه شده در این زمینه به مشتریان بسیار کامل و جامع است.
وی افزود: صرفه جویی های مالی ناشی از حذف اسکناس و مسکوک، وقت و زمان تلف شده به دلیل مبادله اسکناس، حمل و نقل وجوه، خطرات ناشی از حمل پول، تبعات مربوط به ارتباط و تماس نزدیک با اسکناس های آلوده و کاهش سرعت مبادلات از پیامدهای ناخواسته استفاده از اسکناس های کاغذی است.
شفیعی بیان کرد: هم اکنون مدیریت خوزستان جایگاه نخست در متوسط تعداد تراکنش پایانه های فروش در سطح کشور را دارد و این امر نشان می دهد تلاش های صورت گرفته در این مدیریت به ثمر رسیده است.
ناظر پولی بانک مرکزی در استان، وظیفه کنترل نقدینگی بانک‌ها، جمع‌آوری آمار، پشتیبانی نقدینگی و انتقال مازاد نقدینگی بانک‌های خوزستان را به بانک مرکزی بر عهده دارد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5