نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در پی تلاش بی وقفه کارکنان شعب و مدیریت خوزستان

تداوم پیشتازی مدیریت خوزستان در فروش اقساطی مسکن مهر

مدیریت خوزستان در بخش «فروش اقساطی مسکن مهر» در ارزیابی عملکرد سه ماهه نخست امسال در بین سایر مدیریت های کشور رده نخست را کسب کرد و به پیشتازی خود همانند دو سال اخیر در این بخش تداوم بخشید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با اشاره به برنامه ریزی مناسب صورت گرفته برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در این استان اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون تعداد واحدهای فروش اقساطی شده در استان از مرز 62 هزار واحد گذشت.
شفیعی بیان کرد: این مدیریت به غیر از اینکه در سال 1394 رتبه نخست تحقق اهداف فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در بین مدیریت های کل کشور را به دست آورد، در سال گذشته نیز چنین جایگاهی را به دست آورد.
مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به مشکلات و موانع متعدد در مسیر اجرای پروژه های مسکن مهر سراسر استان به خصوص در شهرهای جدید رامین و شیرین شهر اضافه کرد: امسال نیز چشم اندازی برای این کار ترسیم شده تا بتوانیم هدف تعیین شده از سوی شعب و کارکنان آنها محقق شود و گامی در راستای تحقق اهداف مورد نظر مدیران ارشد بانک برداریم.
شفیعی عنوان کرد: افزایش تعداد واحدهای مسکن مهر فروش اقساطی شده برای ما بسیار مهم است و این کار در سال جاری با جدیت ادامه می یابد.
وی در خصوص دلایل کسب این موفقیت نیز گفت: همکاری ادارات مرکز به ویژه اداره کل تسهیلات تبصره ای و همچنین اداره کل امرو شعب استانها در تسریع امور، رفع ابهامات و حل مشکلات ایجاد شده در پروژه های مورد مشارکت به واسطه پاسخ به مکاتبات در این خصوص بسیار حایز اهمیت است.
شفیعی ادامه داد: برگزاری جلسات مشترک و مستمر با اداره کل راه و شهرسازی و انعکاس مشکلات به مراجع ذیربط از جمله بنیاد مسکن و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز از جمله دلایل موفقیت ما به شمار می رود.
مدیر شعب استان خوزستان با تمجید از پیگیری ها و تلاش های بهروز سلیمانی معاون اجرایی مدیریت استان در کسب این موفقیت گفت: رصد آمار فروش اقساطی مسکن مهر و پیگیری پروژه های واجد شرایط به طور هفتگی از طریق مکاتبه منظم با شعب، مکاتبه از دیگر دلایل موفقیت این مدیریت است.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5