نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان اعلام کرد:

ارتقای درجه 40 درصد شعب مدیریت خوزستان

مدیر شعب استان خوزستان از ارتقای درجه 40 درصد شعب این استان در چند سال اخیر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از هفت شعبه ارتقای درجه یافته امسال این مدیریت با اشاره به ارتقای درجه 40 درصد شعب استان خوزستان در مدت اخیر اظهار کرد: این امر نتیجه تلاش، زحمات و برنامه ریزی های بی وقفه ای بود که در مدت اخیر از سوی مدیران ارشد مدیریت و کارکنان ستاد و صف صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در مدت چهار سال اخیر در مجموع 28 شعبه استان خوزستان ارتقا درجه یافته اند، افزود: خوشبختانه امسال در ادامه روند افزایش درجه شعب استان که در سال های اخیر همواره در مدیریت خوزستان اتفاق افتاده، هفت شعبه خوزستان ارتقا درجه یافتند که لازم است از مسیولان و کارکنان این هفت شعبه، بابت رقم زدن این اتفاق خوشایند در مدیریت استان تقدیر و تشکر کنم.
شفیعی ادامه داد: البته با این کار، وظیفه همکاران این شعب برای ارتقای سطح خدمات رسانی و توجه به جذب منابع و وصول مطالبات بیشتر از قبل است و همکاران این شعب و سایر شعب استان موضوع رتقای سطح خدمات رسانی را مدنظر داشته باشند.
مدیر شعب استان خوزستان تاکید کرد: ارتقای درجه شعب همچنین باعث افزایش میزان اعتماد مشتریان به آن شعبه می شود به همین دلیل باید به گونه فعالیت و خدمات رسانی کرد که خدشه ای به این اعتماد مشتریان وارد نشود.
شفیعی بیان کرد: با نصب العین قرار دادن منویات مدیرعامل گرامی و اعضای هییت مدیره محترم بانک در خصوص اهداف ابلاغی بانک و توصیه های راهگشای آنان، بی شک با برنامه ریزی و وقت گذاری بیشتر قصد داریم برای سال آینده نیز شاهد ارتقای درجه چند شعبه در مدیریت خوزستان باشیم و این امر بی شک با تلاش و همت همکاران مدیریت خوزستان دست یافتنی است.
وی، همکاران همه شعب استان را به تلاش و ممارست بیشتر برای ارتقای سطح خدمات به مشتریان توصیه کرد و گفت: اغلب شعب به خصوص شعب مرکز استان با کمی همت، امکان ارتقای درجه شعبه خود را به دست خواهند آورد و در این راه همکاران ستاد با تمام توان، پشتیبان آنها خواهند بود.
گفتنی است، امسال شعب امیدیه، مرکزی بندرامام خمینی، اباذر اهواز، ناحیه صنعتی ماهشهر، شهدای ایذه، شهدای اندیمشک و هویزه ارتقا درجه یافتند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5