نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان خوزستان:

ارزیابی کارکنان و رعایت شایسته سالاری، تعالی سازمان را به دنبال دارد

ارزیابی کارکنان و رعایت شایسته سالاری در انتصابات باعث پویایی و تعالی سازمان به منظور پیشبرد اهداف کلان مدیران ارشد می شود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در نشستی با کارکنان ستاد مدیریت خوزستان با گرامیداشت ماه مبارک رمضان و توصیه کارکنان به استفاده حداکثری از برکات این ماه اظهار کرد: کارکنان ستاد مدیریت استان باید در طول ماه، دو جلسه برگزار کنند و بتوانند برای حل مشکلات فی مابین و رفع تنگناهای شعب، چاره اندیشی کنند.
وی افزود: خروجی این جلسات در نهایت به پیگیری بهتر درخواست ها و مطالبات شعب و دوایر منجر می شود. ضمن اینکه تاکید می کنم رفع مشکلات شعب باید در سریع زمان ممکن از سوی ستاد مدیریت پیگیری و مرتفع شود.
شفیعی با بیان اینکه کارکنان ستاد نیز باید اطلاعات خود در زمینه های مختلف خدمات بانکی را همواره به روز نگه دارند، عنوان کرد: باید بخشنامه ها، محصولات و حساب های نوین و سیاست های اعتباری سال جاری به خوبی از سوی کارکنان ستاد فرا گرفته شود و آنها خود را مجزا از فعالیت های اصلی شعب و بانک ندانند.
مدیر شعب استان خوزستان بیان کرد: دوایر و کارکنان ستاد باید موضوع «بخشنامه خوانی» را با جدیت دنبال کنند تا اشراف کاملی بر بخشنامه ها و حساب ها و خدمات جدید داشته باشند.
شفیعی بیان کرد: همانگونه که شعب استان به صورت دایمی در حال رصد هستند و عملکرد آنها حداقل دو نوبت در سال، ارزیابی می شود، دوایر مدیریت نیز باید عملکردشان مورد ارزیابی قرار بگیرد. این ارزیابی ها باید در نظام پاداش ها به صورت هدفمند اجرا و به بستر اصلی ارتقای همکاران تبدیل تا نتایج مثبت این اقدام که زمینه ساز اجرایی کردن اصل شایسته سالاری است، در ارتقای سطح مدیریت موثر واقع شود.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5