تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای تکریم خانواده و ارزش های اسلامی

تجلیل از مزدوجین جدید در مدیریت خوزستان

از مزدوجین جدید مدیریت خوزستان تقدیر به عمل آمد
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از کارکنانی که در مدت اخیر ازدواج کرده و خانواده تشکیل داده اند، بیان کرد: یکی از وظایف ما این است که زمینه هایی را فراهم کنیم تا همکاران بتوانند سنت حسنه ازدواج و تشکیل خانواده را انجام دهند.
وی افزود: کارکنانی که تشکیل خانواده دهند و خانواده سالمی داشته باشند بی شک کارایی بیشتری برای انجام خدمت دارند و بهتر می توانند اهداف سازمانی را برای آنها تعیین می شود را انجام دهند.
شفیعی با بیان اینکه ازدواج سنت پیامبر گرامی اسلام و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بیان کرد: ما از همه کارکنانی که بتوانند این امر مهم الهی را انجام دهند حمایت و سعی می کنیم.
مدیر شعب استان خوزستان همچنین به مقوله فرزندآوری نیز اشاره کرد و گفت: طبق توصیه و تاکید مقام معظم رهبری فرزند آوری برای جامعه اسلامی ما از اهمیت بالایی برخوردار است و همکارانی که به تازگی اقدام به تشکیل خانواده کرده اند از این فرمایش مقام معظم رهبری غافل نشوند.
شفیعی بیان کرد: فرزندان، نعمت های الهی نزد والدین هستند و چون سایر نعمت های الهی، می‌توان با استفاده صحیح از آنها در مسیر تکامل و هدایت خود و جامعه پیش رفت.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18