نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در اقدامی قابل تحسین

تقدیر سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال از بانک مسکن در برنامه 90

عبدالله ویسی سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال کشور در برنامه تلویزیونی و پربینده 90 از بانک مسکن تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عبدالله ویسی که با هدایت خوب خود، تیم استقلال خوزستان را به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال کشور رسانده بود، میهمان برنامه تلویزیونی و پربینده 90 بود. وی در این برنامه از بانک مسکن به عنوان یکی از حامیان تیم در کسب این عنوان قهرمانی تقدیر و تشکر کرد.
عبدالله ویسی در این خصوص گفت: افراد و نهادهای فراوانی برای کسب این عنوان قهرمانی از ما حمایت کردند که در این خصوص می توان به بانک مسکن اشاره کرد.
برنامه تلویزیونی 90 پربیننده ترین برنامه در رسانه ملی به حساب می آید که اغلب مردم ایران دوشنبه شب ها آن را تماشا می کنند. نام بردن از بانک مسکن در این برنامه بی شک باعث افزایش سطح رضایتمندی مردم از این بانک می شود.
این حرکت سرمربی استقلال خوزستان در راستای معرفی بیشتر بانک به مردم ایران به خصوص نسل جوان که بیننده اصلی این برنامه هستند بسیار موثر و قابل تقدیر است.
در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فوتبال استقلال خوزستان با غلبه بر تیم فوتبال ذوب آهن موفق به کسب عنوان قهرمانی پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های شد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18