تازه های اخبار تازه های اخبار

در پی خدمات ارزنده بانک مسکن در استان

تقدیر عضو مجلس خبرگان از عملکرد مدیریت خوزستان

عضو مجلس خبرگان رهبری، تلاش مدیریت خوزستان و کارکنان آن در ارایه مناسب خدمات بانکی را قابل تقدیر و تمجید دانست.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، آیت الله محسن حیدری با حضور در جمع مدیران و کارکنان مدیریت و مسیولان شعب استان و اقامه نماز جماعت ظهار کرد: زمانی در کشور ما خانه دار شدن یک رویا برای افراد کم درآمد و بی بضاعت بود ولی با اجرای طرح هایی که در مدت اخیر بانک مسکن از آنها رونمایی کرده است و همچنین افزایش سطح تسهیلات، خوشبختانه امروز این رویا در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است.
وی با تقدیر از تلاشهای مدیر شعب استان خوزستان به سبب پیگیری های مجدانه امور مربوط به مسکن در استان افزود: تلاش شبانه روزی کارکنان بانک مسکن که به گفته مسیولان آن بیش از هر بانک دیگری در استان تسهیلات پرداخت کرده، موید این واقعیت است که نقش بانک مسکن در به ثمر رساندن و شکوفایی بخش مسکن کلیدی و بی بدیل است.
آیت الله حیدری تاکید کرد: تامین سرپناه برای مومنان ثوابی عظیم نزد خداوند دارد و بی شک کارکنان بانک مسکن که با جان و دل در راستای خانه دار کردن مردم تلاش می کنند در این ثواب شریک هستند و نزد خداوند جایگاه ویژه ای دارند. خوشبختانه کارکنان شعب بانک مسکن در استان نیز دارای اخلاق حسنه ای هستند و رضایتمندی مناسبی در بین مردم ایجاد کرده اند.
امام جمعه موقت اهواز خطاب به کارکنان بانک مسکن استان خوزستان توصیه کرد: مردم ولی نعمت ما هستند به همین دلیل باید با اخلاقی نیکو با آنها ارتباط برقرار کرد و برای انجام کارهای آنها باید تمام سعی و تلاش خود را انجام دهند.
همچنین مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان در این مراسم با تقدیر از شخصیت علمی و دینی آیت الله حیدری عنوان کرد: ایشان یکی از روحانیون فعال استان به شمار می رود که سوابق درخشانی در مبارزات انقلابی و دوران دفاع مقدس دارد.
عباسعلی شفیعی عنوان کرد: ایشان که هم اکنون یکی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در استان هستند دارای تالیفات فراوانی در زمینه های دینی و تاریخی هستند که حضور چنین شخصیتی در بین کارکنان بانک مسکن غنیمت است.
شفیعی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار امسال اظهار کرد: در مدت اخیر مدیران ارشد بانک مسکن با ارایه طرح ها و خدمات نوین و مناسب به دنبال ایجاد تحرک و رونق در بخش مسکن و توجه خاص به منویات مقام معظم رهبری در خصوص «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» هستند.
شفیعی عنوان کرد: این مدیریت در مقایسه با سایر اعضای شبکه بانکی استان خوزستان سرانه پایین تری در زمینه نیروی انسانی و فضای فیزیکی دارد ولی بیشترین حجم تسهیلات در سال های اخیر را در استان خوزستان پرداخته کرده و این از افتخارات ماست.
وی به ارتقای درجه 28 شعبه استان در چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: این امر علاوه بر ارتقای شغلی کارکنان استان، باعث افزایش سهمیه استان خوزستان برای جذب کارکنان جدید می شود.
گفتنی است در جریان این نشست نماز وحدت ظهر و عصر به امامت خطیب جمعه اهواز با حضور مدیر، معاونان و مسیولان دوایر و شعب استان خوزستان اقامه شد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18