نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

به منظور تحقق اهداف

برگزاری مجامع ارزیابی عملکرد شعب در مدیریت خوزستان

مجامع ارزیابی عملکرد شعب مختلف مدیریت خوزستان به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت هر شعبه به صورت جداگانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، مدیر شعب این استان در این خصوص گفت: مجامع ارزیابی عملکرد برای بررسی وضع و جایگاه کسب شده تمامی شعب استان برگزار شد.
عباسعلی شفیعی افزود: این مجامع به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف شعبه در سال گذشته و بر مبنای ارزیابی جامع صورت گرفته برگزار شد.
وی افزود: در این مجامع مسیول، معاون و دیگر مسیولان شعبه در جلسه ای با حضور مدیر، معاونان و روسای دوایر مدیریت شعب شرکت کردند.
شفیعی بیان کرد: مجمع ارزیابی عملکرد شعب بر این اساس در نخستین ماه امسال برگزار شد تا شعب در همین نخستین روزهای سال جدید نسبت به نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوند و کارها برای ارتقای شعب به روزهای میانی یا پایان سال موکول نشود و به عبارتی در همین ابتدای سال ما «اقدام و عمل» را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده ایم.
شفیعی بیان کرد: در این مجمع ها علاوه بر اینکه نقاط ضعف و قوت هر شعبه در سال گذشته بررسی می شود، نقشه راهی برای حرکت و فعالیت شعبه برای سال جدید نیز ترسیم می شود تا شعبه به صورت هدفمند به سمت تحقق اهداف حرکت کند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18