نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خوزستان

بانوان شاغل در مدیریت خوزستان توانمندی های فراوانی دارند

مدیر شعب استان خوزستان گفت: بانوان شاغل در مدیریت خوزستان در مدت اخیر توانمندی های فراوانی از خود نشان داده اند و اکنون قابلیت پذیرش سمت های حساس بانک را دارند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در مراسم تقدیر از بانوان شاغل در این مدیریت به مناسبت گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: خوشبختانه عرصه خوبی برای فعالیت و حضور زنان مهیا شده و زنان کشورمان موفقیت های بی شماری را کسب کرده‌اند. امروز، روز قدردانی از زنانی است که هم در عرصه خانواده تلاش می کنند و هم عهده دار مسیولیت های خطیر در جامعه هستند.
وی با اشاره به مقام بالای حضرت زهرا (س) که به نام روز زن نامگذاری شده است، بیان کرد: ایشان بانویی تکریم شده هستند که در تمامی عرصه‌های زندگی همراه پدر، همسر و ولایت بودند، چنانکه در سوره کوثر به جایگاه شخصیتی ایشان تاکید شده است.
شفیعی همچنین با اظهار رضایت از عملکر بانون شاغل در مدیریت خوستان عنوان کرد: بانوان شاغل در این مدیریت در همه سمت هایی که حضور داشته اند، توانسته اند به خوبی از عهده وظایف محول برآیند.
مدیر شعب استان خوزستان افزود: بانوان شاغل در بانک در مدت اخیر به خوبی توانسته اند با تلاش و پشتکار، توانمندی های خوبی از خود نشان دهند و اکنون توانمندی های آنها به گونه ای است که به راحتی توانایی پذیرش سمت های کلیدی بانک را دارند.
شفیعی تصریح کرد: در تصمیم گیری های آینده این مدیریت بی شک نقش های بیشتر و کلیدی تری به بانوان شاغل اختصاص خواهد یافت چرا که آنان نشان دادند توانایی پذیرش مسیولیت های بالاتر را دارند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18