نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان خوزستان:

وضعیت فعلی بانک مرهون تلاش بازنشستگان است

عباسعلی شفیعی در دیدار نوروزی با بازنشستگان شاغل در مدیریت استان با بیان عملکرد مدیریت خوزستان در سال 1394 اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران استان، این مدیریت سال موفقی را در بخش های مختلف پشت سرگذاشت که بازنشستگان شاغل نیز در این موفقیت سهیم هستند.
مدیر شعب استان خوزستان گفت: بازنشستگان با تلاش های شبانه روزی خود بانک مسکن را به جایگاه رفیع فعلی رسانده اند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی در دیدار نوروزی با بازنشستگان شاغل در مدیریت استان با بیان عملکرد مدیریت خوزستان در سال 1394 اظهار کرد: خوشبختانه با تلاش همکاران استان، این مدیریت سال موفقی را در بخش های مختلف پشت سرگذاشت که بازنشستگان شاغل نیز در این موفقیت سهیم هستند.
وی افزود: بازنشسته ها، سرمایه های بانک هستند و تلاش ما همیشه این بوده است که از این سرمایه های گرانقدر حفاظت کنیم به همین دلیل از تمامی برنامه ها و مراسمی که بازنشستگان بانک به منظور تقویت روحیه و غنی سازی اوقات این عزیزان قصد انجام آن را دارند، با تمام توان حمایت می کنیم.
شفیعی بیان کرد: ما در مدیریت خوزستان و به این امر افتخار می کنیم که کاری هر چند کوچک برای تکریم این افراد که جایگاه رفیع فعلی بانک مسکن موهون تلاش های شبانه روزی آنان است، انجام دهیم.
در این مراسم، بازنشستگان شاغل در بانک از تلاش های مدیر شعب استان در توجه به حل مشکلات این قشر از خانواده بانک مسکن و در اختیار گذاشتن وقت کافی برای بیان مشکلات بازنشستگان تقدیر و تشکر کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18