نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون سیاسی استاندار خوزستان:

بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های دولت در بخش مسکن دارد

معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های اعتباری دولت در بخش مسکن دارد و در این مدت به خوبی از عهده کارکرد خود برآمده است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، فرج الله خبیر در نشستی با مدیران مدیریت خوزستان با بیان اینکه بانک مسکن در مدت اخیر با ارایه حساب های متنوع و متناسب با همه درآمدها، تاثیر مثبتی در اقتصاد مسکن داشته است، بیان کرد: انتظار از بانک مسکن همین است و این بانک باید بتواند روش های متفاوتی را برای خانه دار کردن مردم پیاده سازی کند.
وی افزود: واقعیت این است که سیاست های اعتباری دولت در بخش مسکن باید توسط بانک مسکن پیاده شود و این بانک در سال های اخیر نشان داده که به خوبی دیدگاه های دولت را بدون ایجاد چالش در بازار، پیاده سازی می کند.
خبیر بیان کرد: بدون شک بانک مسکن نقش مهمی در تحقق سیاست های دولت در بخش مسکن داشته و این وظیفه باید بیش از پیش تقویت شود چرا که این بانک شایستگی خود را در این مدت نشان داده است.
همچنین مدیر شعب استان خوزستان نیز با بیان اینکه در سال 94 بانک مسکن با ارایه حساب های متنوع توانست تا حدودی نیازهای اقشار مختلف برای خانه دار شدن را تامین کند، بیان کرد: بی شک چنین سیاست هایی برای سال جدید نیز ادامه خواهد یافت تا بتوانیم نیازهای مردم برای دریافت تسهیلات مسکن را پوشش دهیم.
عباسعلی شفیعی افزود: در سال گذشته کارکنان این مدیریت به خوبی تسهیلات مربوط به مسکن مهر را پرداخت کردند و این امر با برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جازی نیز ادامه پیدا می کند تا این طرح به سرانجام مطلوبی برسد.
وی ادامه داد: همچنین این بانک توانایی پوشش کامل تسهیلات مربوط بافت فرسوده را دارد ولی در این بین انتظار همکاری بیشتری از سوی استانداری خوزستان و برخی دستگاه های مرتبط با این طرح را داریم.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18