نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت روز درختکاری

مراسم روز درختکاری در مدیریت خوزستان برگزار شد

مدیران مدیریت خوزستان با حضور در یکی از بوستان های شهر اهواز اقدام به کاشت درخت به مناسبت روز درختکاری کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان با حضور در این مراسم در جمع خبرگاران اظهار کرد: درختکاری در استان ما به علت شرایط اقلیمی آن یکی از موارد ضروری است و همه باید برای توسعه درختکاری و فضای سبز همت داشته باشیم.
وی افزود: یکی از مواردی که در چند سال اخیر استان خوزستان با آن دست و پنجه نرم می کرده است، مشکلات زیست محیطی بود که گرد و غبار یکی از عواقب آن است. بی شک وجود بوستان ها و تعداد بالای درختان می تواند این مشکلات را به حداقل برساند.
شفیعی با بیان اینکه افزایش تعداد درختان صرفا وظیفه یک دستگاه خاص نیست و همه مردم باید گسترش فضای سبز در خوزستان را سرلوحه فعالیت های اجتماعی خود قرار دهند، تصریح کرد: حضور ما در این مراسم به این معنی است که شاید ما یک بانک باشیم که وظیفه ذاتی ما جذب سپرده و پرداخت تسهیلات برای خانه دار مردم باشد ولی در کنار آن توسعه استان در بخش های مختلف از دید ما پنهان نیست و ما نیز در کنار سایر مردم و دستگاه ها برای رفع دغدغه های زیست محیطی استان تلاش می کنیم.
موسی ممبینی شهردار منطقه هشت اهواز نیز در این مراسم با تقدیر از حضور مدیران و کارکنان مدیریت شعب استان خوزستان در این مراسم درختکاری اظهار کرد: حضور شما را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این امر سرلوحه فعالیت همه دستگاه های استان باشد و آنها نیز اهتمام ویژه ای برای توسعه فعالیت های مرتبط با فضای سبز داشته باشند.
وی افزود: درختانی که امروز کارکنان بانک مسکن کاشتند برای همیشه به اسم این بانک باقی خواهند ماند و سال های بعد نهالی که از این راه به درختی تنومند تبدیل می شود نشان می دهد که روزی مدیران و کارکنان بانک مسکن به پاس دغدغه های زیست محیطی خود این درختان را کاشتند.
در این مراسم بهروز سلیمانی معاون اجرایی، حشمت الله کاکی رییس حوزه حراست و اصلان آبسواران بازرس ارشد مدیریت نیز حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18