تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون منابع انسانی استانداری خوزستان:

کارکنان بانک مسکن از متعهدترین نیروهای دولت هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان گفت: کارکنان بانک مسکن در سراسر کشور با تلاش های خوب خود از متعهدترین نیروهای دولتی هستند که وظیفه سنگینی در شبکه بانکی دارند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، جمال عالمی نیسی با حضور در مدیریت شعب استان و دیدار با مدیران این مدیریت اظهار کرد: اغلب ما از بانک مسکن خاطره خوشی داریم و خیلی از مردم ایران به خصوص جوانان، از طریق همین بانک خانه دار شده اند به همین دلیل این بانک مسکن جایگاه بالایی نزد ما دارد.
وی افزود: خوشبختانه کارکنان بانک مسکن به خصوص در خوزستان که به نوعی با آنها ارتباط دارم از متعهدترین نیروهای شبکه بانکی به شمار می روند که به خوبی و با دلسوزی به مردم خدمات رسانی می کنند.
عالمی نیسی با تاکید بر نگاه بومی گرایانه استاندار خوزستان بیان کرد: استاندار تاکید دارد که همه درآمدهای خوزستان که امکان هزینه کرد آنها در خود استان فراهم است در خدمت توسعه و پیشرفت خوزستان قرار بگیرد و نباید به دلایل مختلف از استان خارج شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه انتظار داریم بانکهای استان همکاری بیشتری به منظور پرداخت تسهیلات در استان داشته باشند، بیان کرد: خوشبختانه در این بین بانک مسکن به خوبی اقدام به پرداخت تسهیلات به مردم به خصوص در بخش خانه دار کردن آنان کرده است و این مسیله همواره با تمجید استاندار خوزستان همراه بوده است.
وی با بیان اینکه خوزستان ظرفیت های فراوانی برای سرمایه گذاری دارد، بیان کرد: باید همه تلاش کنیم فرش قرمز برای ورود سرمایه گذاران به استان پهن کنیم و در این بین نقش بانکها بسیار مهم است. بانک مسکن نیز می تواند در بخش صنعت ساختمان که یکی از نیازهای اصلی استان است نقشی اساسی ایفا کند.
مدیر شعب استان نیز با بیان اینکه این مدیریت همیشه اهداف ابلاغی از سوی مرکز و استان را به خوبی محقق کرده است، بیان کرد: تعامل بانک مسکن با استانداری خوزستان یک اصل پذیرفته شده در این مدیریت است زیرا اعتقاد داریم این همکاری در نهایت به صلاح مردم خوزستان و توسعه استان است.
عباسعلی شفیعی با اشاره به اینکه مدیریت خوزستان همیشه ارایه خدمت در شان مردم خوزستان را سرلوحه کلیه فعالیت های خود قرار داده است، بیان کرد: در مدت اخیر 60 شعبه در خوزستان به صورت کامل بازسازی و نوسازی شده اند و فضای آنها به گونه ای تغییر کرده است که مردم با حضور در شعب این مدیریت، احساس راحتی و آرامش می کنند.
وی افزود: بانک مسکن این آمادگی را دارد که به طرح های مرتبط با بخش مسکن و ساختمان هر گونه تسهیلاتی را در چارچوب قوانین تعریف شده پرداخت نماید.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18