نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان گفت:

آگاهی مردم از عملکرد مطلوب بانک مسکن با تعامل بین صداو سیما و بانک مسکن محقق خواهد شد

اطلاع مردم از خدمات و عملکرد مطلوب بانک مسکن از طریق ایجاد تعامل فی مابین بانک و صدا و سیما محقق خواهد شد که نتیجه این مهم منجر به منفعت عمومی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، مسلم رحیمی در نشست مشترکی با مدیر و معاونان مدیریت خوزستان با تمجید از عملکرد بانک مسکن در راستای خدمات رسانی موثر به مردم خوزستان اظهار کرد: وقتی به خوبی به خدماتی که بانک مسکن به مردم ایران و خوزستان ارایه می کند، دقت می کنیم متوجه می شویم که واقعا خدمات رسانی این بانک در راستای خدمت بی منت به مردم بوده است.
رحیمی با بیان اینکه صدا و سیما نیز به نوعی سازمانی است که در خدمت توسعه و عمران کشور و استان خوزستان قرار دارد، تاکید کرد: با این شرایط می توان نتیجه گرفت که تعامل این دو سازمان در نهایت به سود مردم خوزستان است و آمادگی داریم در راستای تعاملی که به سود مردم است به بانک مسکن مشارکت کنیم.
مدیرکل صدا و سیمای خوزستان بیان کرد: به نظر می رسد با تعامل سه جانبه صدا و سیما، بانک مسکن و اداره کل راه و شهرسازی استان می توان به یک بسته فرهنگ سازی مناسب برای ارایه اطلاعات و آگاهی بخشی به مردم در راستای نوسازی، مقاوم سازی، ساخت و ساز و خرید خانه خوب دست یافت.
مدیر شعب استان خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه صدا و سیما به گفته امام خمینی(ره) یک دانشگاه است، بیان کرد: عملکرد صدا و سیما در خوزستان در راستای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی، احیای فرهنگ های بومی، گسترش فرهنگ اسلامی و حسینی، توجه به مناطق محروم و شناسایی مشکلات بسیار درخشان بوده است.
عباسعلی شفیعی با تشریح خدمات بانک مسکن در مدت اخیر به مردم بیان کرد:
نمود خدمات رسانی بانک مسکن به مردم بیش از همه بانک ها است و ما انتظار داریم با تعامل و همکاری با دستگاه هایی مثل صدا و سیما خدمات رسانی بیشتری به مردم خوزستان داشته باشیم.
شفیعی با توجه به رویکرد تخصصی- توسعه ای بانک مسکن اظهار داشت :
در کنار ارایه انواع خدمات بانکی ، بانک مسکن مجری طرح های توسعه ای دولت نیز می باشد که این اقدام در جهت رونق بخش مسکن و خروج اقتصاد از رکود تورمی در دستورکار بانک قرار گرفته است.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18