نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با برگزاری مراسمی

از خدمات 5 نفر از بازنشستگان مدیریت خوزستان تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، بهروز سلیمانی معاون اجرایی مدیریت خوزستان در این مراسم با تجلیل از خدمات همه بازنشستگان بانک مسکن اظهار کرد: تلاش افرادی که این روزها مویی سپید کرده اند و در حال رسیدن به افتخار بازنشستگی هستند بر هیچ پوشیده نیست و جایگاه امروز بانک مسکن مرهون تلاش شبانه روزی این عزیزان است.
وی با بیان اینکه شروع بازنشستگی شروع فصلی نو در زندگی هر فرد است، افزود: استفاده از تجربیات افراد بازنشسته برای پیشبرد اهداف سازمان لازم و ضروری است. بازنشستگان افراد ارزشمند جامعه با کوله باری از تجربه، تعهد و تخصص هستند به همین دلیل باید از خدمات مشاوره آنها بهره مند می شویم و در جلسات تخصصی از تجربه کاری بازنشستگان متخصص استفاده می شود.
سلیمانی عنوان کرد: نباید به آسانی از کنار تجربه‌های گرانبهای بازنشستگان گذشت زیرا تجربه‌های بازنشستگان که حاصل خدمت صادقانه آنهاست می‌تواند گره‌گشای برخی مشکلات دستگاه‌ها باشد.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان با بیان اینکه، دوران سالمندی و بازنشستگی به معنای از کار افتادگی و ناتوانی نیست، تصریح کرد: افراد پیشکسوت که همان بازنشستگان هستند باید به نقش و اهمیت و ارزش خود آگاه باشند و روحیه مشارکت و مساعدت را در خود و جامعه زنده نگه‌دارند .
در این مراسم از پنج نفر از همکاران مدیریت خوزستان به نام های نعیم دریس، حاچ سودانی، محمد علی یباره زاده، عبدالحمید عویدی و غلامحسین نوروزی نژاد که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند تقدیر شد.
آخرین بروزرسانی 1395/3/18