نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون اجرایی مدیریت خوزستان

بانک مسکن آماده تقویت فعالان بخش ساخت و ساز خوزستان است

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، بهروز سلیمانی در نشست مشترکی با انبوه‌سازان و مجتمع سازان در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز پس از شنیدن سخنان نمایندگان بخش‌های مختلف صنعت ساختمان طی سخنانی گفت: ارتباط کنشگران صنعت ساختمان به ویژه فعالان حوزه مسکن یعنی انبوه‌سازان و مجتمع سازمان با بانک مسکن دیرینه و پایدار است.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان گفت: بانک مسکن آماده است در سطح استان با همه توان و ظرفیت و نیروی کارشناسی خود فعالان حوزه ساخت و ساز استان را تقویت کند.
سلیمانی بیان کرد: اگر در بازه ای از زمان در این رابطه وقفه‌ای ایجاد شده، قابل جبران است. بانک مسکن آمادگی کامل دارد تا گستره ارتباط خود را با شما افزایش دهد و در حوزه‌های گوناگون صنعت ساختمان همراه و همیارتان باشد.
وی افزود: همان‌گونه که می‌دانیم در شرایط رکود تورمی موجود، بخش مسکن به عنوان پیشران فعالیت‌های اقتصادی می‌تواند موجب رونق صنعت ساخت و ساز و تحرک بخش تقاضا گردد. همکاری و همراهی دوجانبه تاثیر بسزایی در تحرک این بخش و افزایش اشتغال خواهد داشت.
سلیمانی با اشاره به مهم‌ترین نکته این نشست یعنی نگاه کلان به مباحث بخش مسکن تصریح کرد: همه ما باید دیدگاه و نگاه خود را به فعالیت‌های بخش مسکن گسترده‌تر کرده و تنها به حوزه کاری خود نیندیشیم.
معاون اجرایی مدیریت گفت: همکاری بانک مسکن و انبوه‌سازان بسیاری از مشکلات مردم و حوزه‌های اقتصادی را حل می‌کند. ارتباط بیش از 120 حرفه و شغل با صنعت ساختمان و رونق فعالیت های آن موجب درآمدزایی مشاغل وافزایش درآمد ناخالص داخلی است.
سلیمانی تصریح کرد: از طرف دیگر تقویت عرضه واحدهای مسکونی مورد نیاز مردم و ایجاد تعادل قیمتی در این بخش از دیگر دستاوردهای همکاری بانک و کنشگران صنعت ساختمان است که از مزایای آن گروه‌های مختلف جامعه به‌ویژه اقشار با درآمد میانه از آن بهره‌مند می‌شوند.
وی بیان کرد: در هر صورت توازن و تعادل منحنی‌های عرضه و تقاضای مسکن و رسیدن به تعادل قیمت در این بخش از دستاوردهای مهم همکاری بانک مسکن و کنشگران اقتصادی حوزه مسکن و ساختمان است.
معاون اجرایی مدیریت خوزستان اظهار کرد: بانک مسکن آماده است در سطح استان با همه توان و ظرفیت و نیروی کارشناسی خود فعالان حوزه ساخت و ساز استان را تقویت و در مسیر رونق این بخش گام‌هایی که عمده و اساسی بردارد.
گفتنی است؛ فیروز دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز، علی امیدی کارشناس بازاریابی مدیریت، مهندس پور حاجت رییس انجمن انبوه‌سازان استان و دبیر انجمن انبوه‌سازان کشور، تعدادی از رؤسای شعب اهواز و برخی اعضای هییت مدیره انبوه سازان حضور داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21