نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خوزستان:

فعالیت در جنگ وجه تمایز بازنشسته های خوزستان با سایر استانهاست

مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان، وجه تمایز بازنشسته های فعلی بانک مسکن با سایر استانها را فعالیت در جنگ و زیر بمباران دشمن دانست.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان خوزستان، عباسعلی شفیعی در نشستی با همکاران بازنشسته بانک اظهار کرد: بازنشستگان بی شک سرمایه های اصلی بانک هستند و باید از تجربیات گرانبهای آنها در همه رده ها و بخش ها به خوبی استفاده کرد.
وی افزود: بازنشستگان بانک مسکن، تلاش فراوانی برای رساندن سازمان به جایگاه فعلی داشته اند و تلاش آنها باعث شد، خشت خشت بانک مسکن شکل بگیرد و این بانک به جایگاه رفیع فعلی خود در کشور برسد.
شفیعی با یادآوری اینکه بازنشستگان فعلی بانک مسکن در استان خوزستان یک وجه تمایز خاص با همه بازنشستگان سایر استانها دارند، بیان کرد: بازنشستگان استان خوزستان مقطع حساس هشت سال جنگ تحمیلی را تجربه کرده اند و در این شرایط هم اجازه ندادند که فعالیت های بانک تعطیل شود.
وی تاکید کرد: باید قدر نسلی از بازنشستگان که با وجود جنگ تحمیلی، دست از کار نکشیدند و زیر بمباران شدید شهرهای خوزستان، به خدمات رسانی خود برای خانه دار کردن مردم ادامه دادند را دانست.
مدیر شعب استان خوزستان بیان کرد: یکی از حسن های جلسه با بازنشسته ها، یادآوری خاطرات شیرینی است که زمانی تک تک همکاران را به هم پیوند عمیقی می داد به همین دلیل حضور در این نشست ها، همیشه با تداعی خاطرات شیرین همراه است و به عبارتی این جلسات چه برای خود بازنشسته ها و چه مدیران همیشه روحیه بخش است.
شفیعی با اشاره به تلاش هایی که در مدت اخیر در مدیریت استان صورت گرفته بیان کرد: در دو سال اخیر، 55 شعبه در استان خوزستان بازسازی شد و در این زمینه خوستان رتبه نخست را در بین سایر مدیریت های بانک مسکن به خود اختصاص داد. این امر نشان می دهد برای این کار، یک فعالیت جهادگونه صورت گرفته است. اکنون مشتریان با ورود به هر یک از شعب بانک در استان، به عینه شاهد یک محیط مناسب هستند.
وی همچنین به عملکرد مناسب مدیرعامل و اعضای هییت مدیره بانک مسکن در بالا بردن جایگاه بانک در سطح کشور اشاره کرد و گفت: در مدت اخیر با هدفگذاری خوب و معرفی چندین بسته تسهیلاتی برای خانه دار کردن مردم از سوی بانک مسکن، جایگاه بانک بیش از پیش در میان مردم افزایش یافت و به عبارتی با این طرح های اخیر، نقش بانک مسکن در خانه دار کردن مردم پر رنگ تر از قبل شد.
شفیعی با بیان اینکه مفتخریم که هنوز از تجربیات برخی همکاران بازنشسته در بانک بهره می بریم، عنوان کرد: هم اکنون تجربه برخی همکاران بازنشسته در بخش وصول مطالبات و دفترخانه ها به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد و به عبارتی در این دو بخش مهم، هنوز کمک دست ما هستند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21