نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور رؤسای شعب استان برگزار شد

نشست توجیهی صندوق سرمایه گذاری آباد در مدیریت خوزستان

با حضور مدیر شعب ، مسیولین مدیریت و رؤسای شعب خوزستان نشست توجیهی صندوق سرمایه گذاری آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، این نشست با هدف پیشگیری از خروج منابع و کمک به تحقق اهداف سالانه بانک و شناساندن محصولات مرتبط با بازار سرمایه برگزار شد.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت ارایه محصولات و خدماتی تازه در راستای تقویت بازار سرمایه گفت:
این حساب که از نوع صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت است با بکارگیری منابع جذب شده در بازار پول و سرمایه ، امکان پرداخت بالاترین نرخ سود و بازدهی را برای صاحبان اوراق فراهم می کند.
وی افزود:
این حساب باعث نزدیکی دو بازار مهم مالی کشور یعنی بازار پول و بازار سرمایه می شود. همکاری و هماهنگی این دو پیامدهای مثبت زیادی را برای اقتصاد کشور خواهد داشت زیرا این دو بازار تامین کننده مالی طرح ها و پروژه های مهم اقتصادی هستند.
همکاری و تعامل بازار پول و سرمایه اگر به دور از تکلیف و بر اساس مؤلفه های اقتصادی صورت پذیرد موجب عملکرد صحیح ساز و کارهای این دو بازا ر می شود.
مدیر شعب خوزستان با بر شمردن دست آوردهای بازار بدهی و صندوق های سرمایه گذاری تصریح کرد:
ابزارهای بازار بدهی نقش بسزایی در تنظیم متغیرهای کلان اقتصادی دارند. این ابزارها از طریق کنترل حجم پول و نقدینگی و هدایت آن به سمت فعالیت های تولیدی و خدماتی علاوه بر کنترل تورم موجب پویایی و رونق اقتصادی می شوند.
بنابراین نگاه ما به ابزارهای پولی و مالی تنها نباید نگاه بخشی باشد بلکه به آثار مثبت این ابزارها که باعث تقویت بنیان های اقتصادی است نیز باید توجه کنیم.
صندوق سرمایه گذاری آباد ابزاری است که هم به بازار پول کمک می کند و هم به رونق ساز و کارهای بازار سرمایه منجر می شود.
در ادامه نشست ، معاونین مدیریت ، مسیول حوزه ناظر جنوب و رییس دایره اعتباری مدیریت در خصوص این حساب و مکانیسم افتتاح آن توضیحاتی ارایه کردند.
گفتنی است مقرر گردید شعب استان از نیمه دوم آبان ماه سالجاری زمینه پیگیری و افتتاح این حساب را با جدیت و تلاش بیشتری تا پایان سال ادامه دهند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21