نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با هدف گسترش تعاملات صورت گرفت

دیدار رییس حوزه ناظر جنوب با نماینده و فرماندارویژه شهرآبادان

در راستای گسترش ارتباط و تعاملات چند سویه و همچنین تشریح و ارایه خدمات صورت گرفته توسط بانک مسکن در شهر آبادان، نشستی مشترک باحضور دکتر دهدشتی، نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی، دکتر شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان و یاور عسکری ، رییس حوزه ناظر جنوب استان در محل فرمانداری آبادان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان در این دیدار، عسکری ضمن ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن در سطح شهر آبادان خصوصا بخش مسکن مهر به بیان مشکلات و معضلات مربوط به پروژه های باقیمانده و نیمه ساخت این بخش پرداخت و همکاری، همیاری و تعامل همه دستگاههای اجرایی را در جهت تعیین تکلیف تسهیلات مسکن مهر خواستار شد.
در ادامه شهبازی، معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان با تشکر از اقدامات خوب بانک مسکن و تاثیر بسزای این بانک در صنعت ساختمان و اشتغال زایی در سطح شهر آبادان افزود: فعالیتهای سودمند و سازنده بانک مسکن در زمینه مسکن مهر بیانگر احساس مسیولیت و خدوم بودم کارکنان این بانک در شهر آبادان می باشد که توانستند با توجه به محدودیت نیروی انسانی و ... خدمت بزرگی را برای مردم این شهر به سرانجام برسانند.
دهدشتی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز کارکنان بانک مسکن را افرادی متعهد و دلسوز دانست که با توجه به پرداخت بیشترین تسهیلات در شبکه بانکی، توانستند به خوبی از عهده وظایف محوله برآیند.
تشریح انواع خدمات و محصولات جدید بانک مسکن از جمله صندوق پس انداز مسکن یکم توسط رییس حوزه ناظر، از دیگر نکات مطرح شده در این نشست بود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21