تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضور مدیر استان در سطح شعب

مشتریان ویژه شعب خوزستان مورد تقدیر قرار گرفتند

با شناسایی مشتریان خاص شعب مدیریت خوزستان بیش از 400 نفر از آنان با پیشکش هدایا و لوح تقدیر مورد سپاس و قدردانی ویژه قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت، بر اساس تصمیم کمیته بازاریابی و تایید مدیریت استان از شعب خواسته شد اسامی مشتریان ویژه و برجسته ای که ارتباط مالی پایداری با شعب دارند شناسایی و معرفی شوند.
پس از اعلام اسامی آنان ، مدیرشعب استان برای تقدیر از مشتریان به بیشتر شعب استان مراجعه و هدایای ارزشمندی به آنان اهدا کرد.
منابع جاری ارزان قیمت و صفر درصدی ، منابع کلان و متوسط و سپرده های پایدار ، از مهمترین مؤلفه های انتخاب مشتریان خاص بوده است.
عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن بازدید از شعبه مرکزی اهواز در جمع تعدادی از مشتریان ویژه این شعبه گفت: بانک مسکن به رسالت ارزشمند خود که تامین مالی بلند مدت طرح ها و پروژه های اقتصادی بخش مسکن است تاکنون بخوبی عمل کرده است.
بیشتر محصولات و خدمات بانک در راستای ارایه خدمت به اقشار مختلف مردم بویژه گروه های متوسط و نیازمند جامعه است. مشتریان خاص بانک بدانند رسوب منابع آنان در بانک مسکن علاوه بر بازدهی اقتصادی از اجر و پاداش معنوی فراوانی برخوردار است زیرا این منابع به پروژه هایی تزریق می شوند که مصرف کننده و استفاده کننده نهایی آن اقشار نیازمند گروه های میان درآمدی جامعه است. این منابع در قالب تسهیلات حتی به فرآیند بهسازی و نوسازی واحد های روستایی در سطح کشور نیز تزریق شده است که تاثیر بسزایی در مقاوم سازی منازل روستایی در برابر حوادث ناگوار طبیعی بویژه زلزله دارد.
در هر صورت سپرده گذاری شما در بانک مسکن به ایجاد سرپناه و افزایش عرضه واحد های مسکونی و رونق ساخت و ساز و ایجاد تعادل قیمتی در بازار مسکن کمک فراوانی می کند. در شرایط کنونی که جمعیت جوان کشور یکی از نیاز های اساسی اش تامین سرپناه و مسکن است، نقدینگی و منابع شما مشتریان عزیز در بانک مسکن به خانه دار شدن جوانان این مرز و بوم کمک زیادی می کند. اگر با این دید به موضوع نگاه شود سپرده گذاری در بانک مسکن از حلاوت و شیرینی خاصی برخوردار می شود.
وی افزود:
از مشتریان ویژه و وفادار بانک انتظار داریم علاوه بر توجهی که خودشان به بانک مسکن دارند سایر دوستان و آشنایان خود را به مزیت های ارزشمند مادی و معنوی سپرده گذاری در این بانک ترغیب کنند.
مدیر شعب استان با تاکید بر جذب منابع ارزان قیمت تصریح کرد: هرچه بانک در جذب سپرده های ارزان قیمت توفیق بیشتری بدست آورد بهتر و ارزان تر می تواند تسهیلات ساخت و خرید خانه را در اختیار توده مردم و اقشار نیازمند قرار دهد. پس مشتریانی که در بانک مسکن تنها به نرخ بازدهی وجوه نگاه نمی کنند بلکه به آثار و پیامد های مثبت جریان وجوه و گردش آن در مسیر خانه دار کردن عامه مردم می نگرند بی گمان از تمایز و برجستگی معنوی خاصی برخوردارندکه باید به بهترین شیوه ممکن از آنان تشکر و قدردانی شود. اینگونه مشتریان ولی نعمت بانک ولی نعمت بانک و مردم هستند زیرا در سایه توجهی که خدا به آنان کرده ، مکنت و ثروت مادی خود را در مسیر کمک به سایر همنوعان خود قرارداده اند پس شایسته تجلیل و شکوه معنوی هستند.
گفتنی است گستره این هدایا همه مشتریان خاص شعب را در برگرفته و شعبی که مدیر استان موفق به حضور در آن محل نشده است هدایای مشتریان و تجلیل از آنان با حضور رییس و کارکنان آن شعبه انجام شده است.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21